Avcılar, Sınavda Ter Döktü - Son Dakika

Avcılar, Sınavda Ter Döktü

27.11.2012 11:00
Avcılar, Sınavda Ter Döktü, System.String[]

Malkara ilçesinde eğitim kursuna katılan avcılar sınavda ter döktü.

Malkara ilçesinde eğitim kursuna katılan avcılar sınavda ter döktü.

Malkara Avcılar Derneği Başkanı Sadık Akçay, avcı eğitim belgesi olmadan av teskeresi alınamayacağını belirterek, kursta Trakya'nın tüm il ve ilçelerinden gelen avcılara eğitim vererek bilinçli avcılık yapılmasını ve doğal dengeyi korumayı sağladıklarını kaydetti.

Eğitim alan hiçbir avcının bilinçsiz avlanmadığını ifade eden Akçay, başarılı olan 30 avcının eğitim belgesi almaya hak kazandığını söyledi.

Muhabir: Alper Eral/ Muhterem Erkul

Yayıncı: Kemal Kaymak - TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Avcılar, Sınavda Ter Döktü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler