Avea'dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi - Son Dakika

Avea'dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi

19.01.2012 14:24
Avea'dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi, System.String[]

Avea; yeni "Aile Hekimliği Bilgi Servisi" ile aile hekimlerinin, mesleklerine ilişkin en güncel bilgileri takip edebilmelerine katkı sağlıyor.

Türkiye'nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea'nın, faturalı ve faturasız tüm abonelerinin kullanımına sunduğu Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile; aile hekimleri artık mesleklerine ilişkin en güncel duyuru, genelge ve haberleri mobil olarak takip edebiliyorlar.

Aile hekimleri; ''HEKIM'' yazıp 7075'e göndererek, haftalık sadece 0,99 TL ücret karşılığında; duyuru, genelge ve haberleri, cep telefonlarına SMS olarak alabiliyorlar. Avea'nın bu yeni servisine, tüm sağlık profesyonelinin yanı sıra Avea aboneleri de üye olabiliyor.

Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile; hekimlerin her zaman her yerde bilgiye bir SMS mesafede olması hedefleniyor.

Hayatı Avealıya güzel kılmak için, sağlık gibi yaşamın merkezindeki konularda fark yaratan servisler geliştirmeye devam edecek olan Avea, kısa bir süre önce de; "Aile Hekimliği Sorgulama Servisi"ni hayata geçirmişti.

Avea'dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Avea'dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç ifade verdi, adliye önünden fotoğraf paylaştı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi Paşinyan'ın hezimet sarhoşluğu! PKK yandaşları ile "sözde zafer" kutlamasında halay çekti