Son Dakika Haberleri: Okul Gezisi İçin AVM'ye Götürülen İlkokul Öğrencileri, Yürüyen Merdivenlerden Aşağı Düştü

Okul Gezisi İçin AVM'ye Götürülen İlkokul Öğrencileri, Yürüyen Merdivenlerden Aşağı Düştü

22 gün önce

Samsun'da okul gezisi için AVM'ye götürülen ilkokul öğrencileri, yürüyen merdivenlerden dengesini kaybedip düştü. Olayda yaralanan öğrenciler, ambulanslarla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Samsun'da, bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivende dengesini kaybederek düşen çok sayıda ilköğretim okulu öğrencisi yaralandı. Olay yerine sevk edilen ambulanslarla yaralı çocuklar hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

ÖĞRENCİLER, YÜRÜYEN MERDİVENLERDE DENGESİNİ KAYBEDİP DÜŞTÜ

Olay, merkez Canik ilçesindeki alışveriş merkezinde meydana geldi. Fatih İlköğretim Okulu'nda bir grup öğrenci gezi için alışveriş merkezine götürüldü. Yürüyen merdivene binen öğrencilerden bazıları dengesini kaybederek düştü. Düşenlerin arkadaşlarına çarpması sonucu çok sayıda öğrenci hareket eden yürüyen merdivende üst üste yığıldı.

YARALI ÖĞRENCİLER HASTANEYE KALDIRILDI

Çevredekilerin müdahalesi ile öğrenciler ezilmekten kurtarıldı. Haber verilmesi üzerine olay yerine ambulanslar sevk edildi. Yaralı öğrenciler ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Olayı haber alan veliler de hastanelere koştu.


YORUMLAR


Münbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi Karayılan'la Çektirdiği Fotoğrafla Tanınan Şarkıcıya 6 Yıl Hapis

Eski Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanı İsmail Hakkı Pekin: 'Yeşil' Kod Adlı Mahmut Yıldırım Yaşıyor