Avrupa Birliği Sertifika Programı Başvuruları Başladı - Son Dakika

Avrupa Birliği Sertifika Programı Başvuruları Başladı

18.01.2012 14:00
Avrupa Birliği Sertifika Programı Başvuruları Başladı, System.String[]

Avrupa Birliği Sertifika Programı başvurularının başladığı bildirildi.

Avrupa Birliği Sertifika Programı başvurularının başladığı bildirildi.

Adnan Menderes Üniversitesi'nden (ADÜ) yapılan yazılı açıklamada, Avrupa Birliği Sertifika Programı'nın 54'üncüsünün Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) ile ADÜ Avrupa Araştırmalar Merkezi (AVAM) tarafından ortaklaşa yürütüleceği belirtildi.

ADÜ-AVAM Müdürü Doç. Dr. F. Neval Genç'in koordinatörlüğünde yürütülecek programda, Avrupa Bütünleşmesi, AB'nin Hukuksal Yapısı, Türkiye-AB İlişkileri, AB Fonları ve Proje Döngüsü konularında toplam 25 saatlik, 5 seminer yer aldığı ifade edildi.

Açıklamada, 20-24 Şubat 2012 tarihleri arasında Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilecek programı başarı ile tamamlayanlara sertifika verileceği kaydedildi.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Avrupa Birliği Sertifika Programı Başvuruları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Borussia Dortmund, derbide Schalke 04'ü 3-0 mağlup etti Maltepe sahilinde bir gemide yangın çıktı Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Erzurumspor'u 2-1 mağlup etti Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama