"Avrupa'da Türk Futbolu" konuşuldu - Son Dakika

"Avrupa'da Türk Futbolu" konuşuldu

04.12.2019 16:36

Almanya Stuttgart şehirinde düzenlenen "Avrupa'da Türk Futbolu" konulu panele konuşmacı olarak Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem katıldı.

Almanya Stuttgart şehirinde düzenlenen " Avrupa'da Türk Futbolu" konulu panele konuşmacı olarak Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem katıldı.

İsmail Erdem panelde yaptığı konuşmada " Başta ATFF Genel Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Avrupa önemli bir futbol merkezi, çünkü futbol burada icat edildi. Burada özellikle genç kuşaklara bu fırsatları vererek, yetişen yıldız futbolcuların Türk futboluna kazandırılmasında ATFF'nin önemli bir misyon üstleneceğine inanıyoruz. Özellikle Almanya ve diğer Avrupa ülkelerindeki gençlerin futbola yönelik eğitimleri, gözetimleri, dünyanın en üst liglerinde, en güçlü takımlarında futbol oynamaları bizleri gururlandıracaktır" dedi.

Federasyonda görev alan sanatçı Rafet El Roman ise bugüne kadar yönetimin gönüllü olarak çalıştıklarını, kendi imkanları ile bu günlere geldiklerini belirterek " Türk futbol kulüplerinin bir çatı altında toplanması çok yararlı olacaktır" dedi.

 Avrupa'da Türk Futbolu konuşuldu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Avrupa'da Türk Futbolu' konuşuldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor