Avrupa Konseyi heyeti, yerine kayyum atanan Diyarbakır Belediye Başkanı ile görüşecek - Son Dakika

Avrupa Konseyi heyeti, yerine kayyum atanan Diyarbakır Belediye Başkanı ile görüşecek

27.09.2019 20:45
Avrupa Konseyi heyeti, yerine kayyum atanan Diyarbakır Belediye Başkanı ile görüşecek, System.String[]

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nden bir heyet, Diyarbakır’da görevden alınan ve yerine kayyum atanan Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı ile görüşecek.

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nden bir heyet, Diyarbakır'da görevden alınan ve yerine kayyum atanan Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı ile görüşecek.

Avrupa Konseyi'nden yapılan açıklamaya göre, Türkiye'ye yönelik denetim süreci çerçevesinde heyet Ankara ve Diyarbakır'da 1-3 Ekim tarihlerinde inceleme ve temaslarda bulunacak.

Avrupa Konseyi heyeti, yerine kayyum atanan Diyarbakır Belediye Başkanı ile görüşecek

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Avrupa Konseyi heyeti, yerine kayyum atanan Diyarbakır Belediye Başkanı ile görüşecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Eski Galatasaraylı Kevin Grosskreutz, Survivor'a gidiyor Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü