Avrupa'nın yükselen yıldızları Erzincan'da yetişiyor - Son Dakika

Avrupa'nın yükselen yıldızları Erzincan'da yetişiyor

04.11.2019 10:13
Avrupa'nın yükselen yıldızları Erzincan'da yetişiyor, System.String[]

Katıldığı her uluslararası turnuvada Türkiye'yi badmintonda başarıyla temsil eden birçok şampiyonluk, madalyalar kazandıran sporcular Erzincan'da yetişiyor.

Katıldığı her uluslararası turnuvada Türkiye'yi badmintonda başarıyla temsil eden birçok şampiyonluk, madalyalar kazandıran sporcular Erzincan'da yetişiyor.

Erzincanlı sporcular son olarak 30 Ekim- 2 Kasım 2019 tarihlerinde Macaristan'ın Budapeşte şehrinde yapılan olimpiyata puan veren challenge turnuvasında yine madalya kazanmasını başardılar. Güçlü rakipler arasında çift kızlar arasında 3. olmayı başaran Nazlıcan İnci ve Bengisu Erçetin çifti 2019 yılında prestiji yüksek katıldıkları 10 turnuvanın 8'inde madalya kazanarak tüm Avrupa'ya kendilerini ispat etti.

Yine 2019 yılı ve daha önceki yıllar Erzincanlı milli sporcular Avrupa'da aldıkları şampiyonluklarla spor tarihine geçecek ilkleri başarıp ilk Avrupa şampiyonluğunu Türkiye'ye kazandırmışlardı.

Erzincanlı Milli takım antrenörleri Murat Sönmez ve Uğur Erçetin tarafından çalıştırılan sporcular, Erzincan'ın güzide kulüpleri Erzincan Türk Telekom Spor ve Erzincan İl Özel İdaresi sporcuları olan milli sporcular Erzincan Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını başarıyla devam etmekte. - ERZİNCAN

Avrupa'nın yükselen yıldızları Erzincan'da yetişiyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Avrupa'nın yükselen yıldızları Erzincan'da yetişiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu