Son Dakika Haberleri: Avrupa Üçüncüsü Tekvandocuya Karşılama Töreni

Avrupa Üçüncüsü Tekvandocuya Karşılama Töreni

7 gün önce

Ümitler Avrupa Tekvando Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan Kavak Anadolu Lisesi öğrencisi Arslan Demir, Kavak ilçesinde törenle karşılandı.

Avrupa Üçüncüsü Tekvandocuya Karşılama Töreni, System.String[]
Ümitler Avrupa Tekvando Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan Kavak Anadolu Lisesi öğrencisi Arslan Demir, Kavak ilçesinde törenle karşılandı.

Polonya'nın başkenti Varşova'da düzenlenen şampiyonada 63 kiloda üçüncü olan Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü sporcusu Arslan Demir için Kavak'ta karşılama töreni düzenlendi.

Kavak 15 Temmuz Şehitleri Otogarı'nda düzenlenen törene, sporcunun yakınlarının yanı sıra Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç ile sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Başarısından dolayı Arslan Demir'i kutlayan Başkan Sarıcaoğlu, sportif faaliyetlerin yürütüldüğü tesislerin kazandırılmasından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı'na da teşekkür etti.

İlçede hem Yaşar Doğu hem de Yenicami mahallelerinde spor salonları bulunduğunu anlatan Sarıcaoğlu, "Sporcularımız tesislerde rahatlıkla çalışmalarını yapabiliyor. Efsane güreşçimiz Yaşar Doğu'yu örnek alan, Kavak'ın, Samsun'un ve Türkiye'nin sesini dünyaya duyuran sporcumuza da teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Buradaki törenin ardından ilçede araç konvoyu düzenlendi.

YORUMLAR


Yeni Düzenleme Geliyor! Araçları Çekme Görevi Polisten Alınacak Türkiye, Uluslar Liginde Küme Düştü! İşte C Ligindeki Muhtemel Rakipler

Galatasaray'ın da Gündeminde Yer Alan Anthony Modeste, Köln'e Transfer Oldu Konya'da Tribünler Tamamen Doldu