Avusturalya'nın Queensland eyaleti Başbakan Yardımcısı canlı yayında sinek yuttu - Son Dakika

Avusturalya'nın Queensland eyaleti Başbakan Yardımcısı canlı yayında sinek yuttu

26.10.2020 14:58

Avustralya'da Queensland eyaletinin Başbakan Yardımcısı Steven Miles basın toplantısında konuştuğu sırada yaşadığı talihsizlikle dünya gündemine geldi. Miles, canlı yayında yanağına konan sineği yuttu. Bu anlar sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

Avustralya'da Queensland eyaletinin Başbakan Yardımcısı Steven Miles basın toplantısında konuştuğu talihsiz bir kaza yaşadı. Miles, basın mensuplarına koronavirüs ile ilgili yeni tedbirlere ilişkin kameraların karşısına geçti. Kameraların kayıtta olduğu o anda yanağına konan sineği fark eden Miles, dudağını oynatmasıyla sineği yuttu.

SOSYAL MEDYADA TİYE ALDILAR

Görüntüler sosyal medyadan yayınlandı. Miles'in rakip partisi LNP taraftarı binlerce kişi Miles ile sosyal medya üzerinden dalga geçerken, görüntülerin video efekti olduğu da iddia edildi.

Avusturalya'nın Queensland eyaleti Başbakan Yardımcısı canlı yayında sinek yuttu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Avusturalya'nın Queensland eyaleti Başbakan Yardımcısı canlı yayında sinek yuttu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu