Son Dakika Haberleri: Ayağı Çapa Makinesine Sıkışan Yaralı Kurtarıldı

Ayağı Çapa Makinesine Sıkışan Yaralı Kurtarıldı

8 gün önce

- Ayağı çapa makinesine sıkışan yaralı kurtarıldıMALATYA - Malatya'da tarlada çapa yaptığı esnada bacağı makineye sıkışan vatandaşı itfaiye kurtardı.

- Ayağı çapa makinesine sıkışan yaralı kurtarıldı

MALATYA - Malatya'da tarlada çapa yaptığı esnada bacağı makineye sıkışan vatandaşı itfaiye kurtardı.
Malatya'nın Battalgazi ilçesine bağlı Çolakoğlu Mahallesinde yaşanan olayda Abuzer Duman isimli vatandaş, tarlasında çapa yaparken biranlık dikkatsizlik sonucu bacağını çapa makinesine kaptırdı. Olayın sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, yaralı sahsı kurtarmak için itfaiyeden yardım istedi.
Kısa sürede olay yerine gelen Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı kurtarma ekipleri, bir bacağı çaba makinesine sıkışan yaralıyı yaptığı çalışma ile kurtardı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan yaralı daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

YORUMLAR


Fethiye'de Paraşüt 100 Metreden Yere Çakıldı, AFAD ve UMKE Ekipleri Seferber Oldu 5 Bilezik İçin 80 Yaşındaki Kadını Bıçaklayıp Öldürdüler

Cani Koca Dehşeti! Eşi, Baldızı ve Üvey Oğluna Kurşun Yağdırdı: 1 Ölü Evi Silahla Basıp Boşanmakta Olduğu Eşini, Üvey Oğlunu ve Baldızını Vurdu