Son Dakika Haberleri: Ayakları Parçalanan Kedi Tedavi Edildi

Ayakları Parçalanan Kedi Tedavi Edildi

3 ay önce

Ayakları parçalanan kedi tedavi edildi Ayakları feci şekilde kırılan kedi hayvanseverler sayesinde eski sağlığına kavuştuBURSA - Bursa'da ayakları parçalanan kedi, kaldırım kenarında can çekişirken bulunarak tedavi edildi.

Ayakları parçalanan kedi tedavi edildi
Ayakları feci şekilde kırılan kedi hayvanseverler sayesinde eski sağlığına kavuştu

BURSA - Bursa'da ayakları parçalanan kedi, kaldırım kenarında can çekişirken bulunarak tedavi edildi.
Olay, Nilüfer Gazi Caddesi'nde geçtiğimiz hafta meydana geldi. Yaralı kedi kaldırım kenarında can çekişirken bir hayvansever tarafından bulunup veteriner kliniğine getirildi. Bunun üzerine hemen harekete geçen Veteriner Hekim Erol Kaplan, kedinin röntgenini çekti. Sağ arka ayağında kırıklar oluşan kediye uyguladığı cerrahi müdahale sonucu kemiklerinin içerisine yerleştirdiği 'pin' ile yaralı kediyi tekrar eski sağlığına kavuşturmayı başardı.
Son zamanlarda sokak hayvanlarına uygulanan sorumsuzca davranışları ve şiddeti kınayan Kaplan, sokak hayvanlarının aslında yalnız olmadığını, en yakın veterinere getirildiğinde gerekli işlemlerin ücretsiz de yapılabileceğini belirtti.
Adını Duman koyduğu kediyi eski sağlığına kavuşturan Kaplan, "Bir darbeye bağlı olarak bacağı kırılmış bir sokak kedisi. Biz bunun bütün tedavi protokollerini yaptık. Bacağına pim yaptık. Yaklaşık on beş gün sonra tekrar yürüyebilecek duruma gelecek. Bu aşamada sahiplendirmeyi başarabilirsek, bu ufaklığı yeni ailesine teslim edeceğiz. Tabi doğada sokak hayvanlarının çekmiş olduğu bazı zorluklar var. Belki de bu kırık bir işkenceden ya da darptan oldu. Ama büyük ihtimalle bir trafik kazasından oldu. Bununla ilgili net bir şey söyleyemiyoruz" dedi.

YORUMLAR


Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Bakan Soylu: Bir Tane Okulun Etrafında Uyuşturucu Satıcısı Görün, İstifa Etmeyen Namerttir