Ayaş Kaymakamlığı'ndan Fidan Dikimi - Son Dakika

Ayaş Kaymakamlığı'ndan Fidan Dikimi

26.11.2012 13:20
Ayaş Kaymakamlığı'ndan Fidan Dikimi, System.String[]

Ayaş Kaymakamlığı tarafından başlatılan fidan dikim çalışmaları devam ediyor.

Ayaş Kaymakamlığı tarafından başlatılan fidan dikim çalışmaları devam ediyor.

Ayaş Kaykmakamlığı'ndan yapılan açıklamada, Şeyh Muhiddin Mahallesi Kirazdibi bölgesinde fidan dikiminin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, şu ana kadar iğde, sedir, akasya, ıhlamur ve karaçam cinsi 3 bin 50 civarında fidan dikiminin gerçekleştirildiği, 2 bin 500 fidanın dikiminin de yapılmasının planlandığı ifade edilerek, ilçede yeşillendirme çalışmalarına ağırlık verileceği bildirildi.

Muhabir: Yaşar Tonbak

Yayıncı: Şükran Yücel - ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ayaş Kaymakamlığı'ndan Fidan Dikimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?