Ayasofya Camii'nin açılışı için bazı yollar trafiğe kapatıldı - Son Dakika

Ayasofya Camii'nin açılışı için bazı yollar trafiğe kapatıldı

23.07.2020 20:51

Ayasofya Camii'nin açılışı için bazı yollar trafiğe kapatıldı Emniyet Müdürlüğü, yarın ibadete açılacak olan Ayasofya Camisi ile ilgili olarak bazı yolların trafiğe kapattı.

Ayasofya Camii'nin açılışı için bazı yollar trafiğe kapatıldı

İSTANBUL - Emniyet Müdürlüğü, yarın ibadete açılacak olan Ayasofya Camisi ile ilgili olarak bazı yolların trafiğe kapattı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce, yarın birlikte ibadete açılacak olan Ayasofya Camisi ile ilgili olarak saat 20.00'den itibaren bazı yollar trafiğe kapatıldı. Ankara Caddesi, Ord.Prof.Dr. Cemil Birsel Caddesi, Sarayburnu Gülhane Caddesi, Ahırkapı Caddesi, Aksakal Sokağı, İshakpaşa Caddesi, Küçükayasofyadan Torun Sokağa Katılım, Nakil Bent Sokak, Tavukhane Sokak, Peyhane Sokak, Klodfarer Caddesi, Babıali Caddesi, Alayköşkü Caddesi,Gülhane İçerisi, Alemdar Caddesi (Taramvay Yolu), Tarihi Yarımadaya Bağlanan yollar trafiğe kapatıldı.

Alternatif Yollar

Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Balat Sahil - Atatürk Bulvarı, D 100 Kuzey Güney, Rauf Orbay Caddesi, Atatürk Köprüsü, Galata Köprüsü güzergahları kullanılabilecek.

YORUMLAR
500
PKK'lı Mehdi Mıhçı ile irtibatlı olan bir kişi daha tutuklandı PKK'lı Mehdi Mıhçı ile irtibatlı olan bir kişi daha tutuklandı Sahte bandrol üreten çete yapılan operasyonla yakalandı Sahte bandrol üreten çete yapılan operasyonla yakalandı Sancaktepe'de iş yerinde hırsızlık kamerada Sancaktepe'de iş yerinde hırsızlık kamerada
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ayasofya Camii'nin açılışı için bazı yollar trafiğe kapatıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement