Aydan Çakır, Jean Reno İle Mülteci Filmini Çekecek… - Son Dakika

Aydan Çakır, Jean Reno İle Mülteci Filmini Çekecek…

28.09.2016 17:45
Aydan Çakır, Jean Reno İle Mülteci Filmini Çekecek…, System.String[]

Hatay'dan Bodrum'a, Bodrum'dan İtalya ve İspanya'ya uzanacak olan Mülteci filmi için çalışmalar başladı. Oyuncu Aydan Çakır, filmde yönetmen yardımcılığı ve başrol oynayacak.

Okan Bayülgen ve Levent Ülgen'e benzerliği ile şaşırtan aynı zaman da bir reklam filminde Yılmaz Erdoğan ın dublörlüğünü de yapan 37 yıllık tiyatro 25 yıllık sinema ve dizi oyuncusu Aydan Çakırın Rol Alacağı Mülteci Filmi Hayata Geçiyor...

Hatay'dan Bodruma dek birçok il ve ilçe de çekimleri yapılacak Mülteci filminin bazı sahneleri Muğla, İzmir, Manisa ve çevresinde geçecek. Bu amaçla Muğla, İzmir ve Manisa çevresine mekân çalışmaları için davet edilen Aydan Çakır bu filmin bu bölge de çekilecek sahneleri ile Muğla, İzmir ve Manisa çevresinin adını çok önemli bir şekilde tüm dünyaya duyuracaklarını ifade etti.

''Kıtlık ''gelemeyen bir milletin, İrlandalıların hikâyesi iken ''Mülteci '' kapılarımızı açtığımız bir milletin, Suriyelilerin hikâyesi. Yönetmen Mel Gibson..yardımcı yönetmen ve oyunculardan biri de benim dedi. Mülteci filminde Aydan Çakır, Reza Hemmatirad yönetimiyle Jean Reno gibi dünyaca ünlü isimler ile yardımcı yönetmen ve başrol oyuncusu olarak kamera önüne geçmeye hazırlanıyor ve aynı zamanda Mel Gibson'un, yine Osmanlı yapım sahibi 2.Abdülhamit Hanın 4. kuşak torunu Kayıhan Osmanoğlu ile anlaşma sağladığı "Kıtlık" filminde görev alacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aydan Çakır, Jean Reno İle Mülteci Filmini Çekecek… - Son Dakika


Son Dakika

İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü