Aydem Ekiplerinin Karla Mücadelesi - Son Dakika

Aydem Ekiplerinin Karla Mücadelesi

11.01.2012 20:20
Aydem Ekiplerinin Karla Mücadelesi, System.String[]

Aydın, Denizli ve Muğla'nın elektrik dağıtımını yapan AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş görevlileri, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışına rağmen, vatandaşlara enerji sağlayabilmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın, Denizli ve Muğla'nın elektrik dağıtımını yapan AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş görevlileri, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışına rağmen, vatandaşlara enerji sağlayabilmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Başta Denizli olmak üzere bölgede yaşanan olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle enerji nakil hatlarında meydana gelen hasarların giderilmesi için çalışmaları aralıksız sürdüren AYDEM ekipleri, zorlu hava ve coğrafi koşullarla mücadele ediyor. AYDEM Genel Müdürü Mesut Güzel, yoğun kar yağışı nedeniyle elektrik enerji nakil hatlarında meydana gelen arızaların dün geceden bu yana büyük oranda giderildiğini söyledi. Bölgeyi etkisi altına alan yoğun kar yağışı sonucu enerji nakil hatlarında

meydana gelen buz yükü nedeniyle yüksek gerilim ve alçak gerilim elektrik şebekelerinde iletken kopması, direk devrilmesi, direk kırılması gibi arızalar meydana geldiğini belirten Güzel, ekipleri en yüksek alarm durumuna geçirdiklerini, meydana gelen arızaları kısa sürede gidermek amacıyla araç ve personel takviyesi yaptıklarını söyledi.

Yolların kapalı olması nedeniyle Beyağaç ve Çal ilçelerine dün geceden bu yana ulaşılamadığını ifade eden Güzel, öncelikle can ve mal güvenliğini sağlamak ve bölgesel kesintilere sebep olan yüksek gerilim ve alçak gerilim hatlarındaki direk devrilmeleri ile iletken kopmalarına müdahale edildiğini belirterek, "Yolların kapalı olması nedeniyle ulaşımda güçlük çekilen Çal, Çameli, Tavas, Kale, Beyağaç, Çivril, Honaz ve Acıpayam ilçelerine bağlı bazı köylerimiz hariç, bölgemizde oluşan arızalar giderilip

müşterilerimize enerji verilmektedir" dedi. - DENİZLİ

Aydem Ekiplerinin Karla Mücadelesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydem Ekiplerinin Karla Mücadelesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!