Aydın'a Modern Hayvan Barınağı - Son Dakika

Aydın'a Modern Hayvan Barınağı

17.02.2012 16:41
Aydın'a Modern Hayvan Barınağı, System.String[]

Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Tekinbaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.

Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Tekinbaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.

Tekinbaş, derneğin faaliyetleri hakkında Başkan Çerçioğlu'na bilgi verirken, ziyarette, Aydın'a modern ve çağdaş bir hayvan barınağı yapılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Başkan Çerçioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Aydın'a yakışan bir hayvan barınağının en kısa zamanda yapılacağını belirtti.

Çerçioğlu, "Hayvanların daha modern imkanlarla barınması ve korunması amacıyla yeni bir hayvan barınağı yapmayı düşünüyoruz. Yapacağımız hayvan barınağı Türkiye'nin örnek hayvan barınaklarından birisi olacak" dedi.

Çerçioğlu, yeni neslin hayvan sevgisini arttırmak için hayvan barınağına öğrenciler tarafından yapılacak ziyaretlerde gereken desteği sağlayacaklarını ifade etti.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aydın'a Modern Hayvan Barınağı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı