Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Aydın Büyükşehir Belediyesi, 'Let's Do It'e destek vererek çevre temizliği yaptı - Son Dakika

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 'Let's Do It'e destek vererek çevre temizliği yaptı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Dünya Temizlik Günü etkinliği olan 'Let's Do It'e destek vererek çevre temizliği yaptı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, etkinliğe daha temiz ve yaşanabilir bir çevre için destek verdiklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Aydın'ı pırıl pırıl tutmak için gece-gündüz çalışırken bir duyarlılık çalışmasına da imza attı. Aydın Büyükşehir Belediyesi, çevrenin korunması konusunda her zaman duyarlı olduğunu göstererek 'Let's Do It' etkinliğine destek veriyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, \'Let\'s Do It\'e destek vererek çevre temizliği yaptı
16.09.2023 - 18:07,

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Dünya Temizlik Günü etkinliği olan "Let's Do It"e (Haydi Yapalım) destek vererek çevre temizliği yaptı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, etkinliğe daha temiz ve yaşanabilir bir çevre için destek verdiklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, çevre farkındalığı yaratmak amacıyla önemli bir çalışmaya imza attı. 2008 yılında çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla Estonya'da başlayan ve küresel bir hareket haline gelen Dünya Temizlik Günü etkinliği olan "Let's Do It"e (Haydi Yapalım) destek vererek, çevre temizliği yaptı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aydın Büyükşehir Belediyesi, 'Let's Do It'e destek vererek çevre temizliği yaptı - Son Dakika


Advertisement