Aydın'da Çocuk Gelişim Merkezleri Mezuniyet Töreni Düzenlendi - Son Dakika

Aydın'da Çocuk Gelişim Merkezleri Mezuniyet Töreni Düzenlendi

Aydın\'da Çocuk Gelişim Merkezleri Mezuniyet Töreni Düzenlendi
Son Güncelleme: 03.06.2023 14:25

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin çocuk gelişim merkezlerinde eğitimlerinin ilk adımlarını başarıyla tamamlayan çocuklar, kep atarak mezuniyet sevinci yaşadı. Şirin Baloncuklar ve Aydın Elma Şekerleri Çocuk Gelişim Merkezleri'nde düzenlenen yıl sonu gösterileri, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, eğitimde fırsat eşitliğinin önemine vurgu yaparak, çocukların geleceğe umutla bakabilmeleri için fırsat eşitliği vermeye devam edeceklerini belirtti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin çocuk gelişim merkezlerinde eğitimlerinin ilk adımlarını başarıyla tamamlayan çocuklar, mezuniyet sevinci yaşadı. Kep atan miniklerin yıl sonu gösterileri, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Şirin Baloncuklar Çocuk Gelişim Merkezi ve Aydın Elma Şekerleri Çocuk Gelişim Merkezi, Şükran Güngör- Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu'nda düzenlenen törenle minikleri mezun etti.

Kep atarak eğitimlerinin ilk adımlarını başarıyla tamamlayan çocuklar, yıl boyunca öğrendiklerini sergileme fırsatı buldu. Yeteneklerini ve öğrendiklerini sergilemek için sahneye çıkan minikler, ailelerine duygu dolu anlar yaşattı. Minikler, Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu'nda düzenlenen törende gece sonunda temsili diplomalarını da aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, eğitimde fırsat eşitliğinin önemine vurgu yaparak, "Çocuklarımızı geleceğe hazırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onların geleceğe umutla bakabilmeleri için her yaştan çocuğa fırsat eşitliği vermeye ve eğitimlerinde öncü rol oynamaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yaşam Aydın'da Çocuk Gelişim Merkezleri Mezuniyet Töreni Düzenlendi - Son Dakika


Advertisement