Son Dakika Haberleri: Aydın'da Hareketli Saatler... Polisten Kaçan Şahıs İnşaata Saklandı

Aydın'da Hareketli Saatler... Polisten Kaçan Şahıs İnşaata Saklandı

4 gün önce

Aydın'da hareketli saatler.

Aydın'da hareketli saatler... Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı

AYDIN - Aydın'da çeşitli suçlardan sabıkası olan bir kişi kendisini takip eden polis ekiplerine karşı silahlı dirence geçti. Bir inşaata girdiği öğrenilen şahsı ikna edilmesi ve gerektiğinde etkisiz hale getirilip yakalanması için çalışma başlatıldı.
Gece yarısı Orta Mahalle'de meydana gelen silah kullanma olayı üzerine bölgeye giden polis ekipleri, çeşitli suçlardan sabıkası olduğu öğrenilen bir şahsı görünce şahsı yakalamak için takip başlattı. Bu sırada şahıs elindeki pompalı tüfekle bir inşaata girince şahsın yakalanması için bölgeye ekipler sevk edildi.
Elinde pompalı tüfek olduğu öğrenilen şahıs polisin çağrılarına cevap vermeyince, bölgeye çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen özel harekat polisleri zırhlı araçlarla çevre güvenliği alıp operasyon hazırlığı başlattı.
Bu arada olayın meydan geldiği inşaatın olduğu bölge ve sokak boydan boya güvenlik çemberine alınarak sokağa sivil giriş çıkışı yasaklandı. Bölgede polislerin çalışması devam ediyor.

YORUMLAR


Polisin Kendisini Darp Ettiğini İddia Eden Gelin Adayı Sinem Umaş İçin Emniyetten Açıklama: Görevli Memuru Darp Etti 2 Aydır Kayıp Olan Adamı, Karısıyla Erkek Arkadaşı Birlikte Arıyor

Sosyal Medyadan Yayılan Söylentiyle Biri Kadın 3 Kişiyi Yakarak Öldürdüler Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle Gözaltına Alınan 'Aydınlı Cinci Hoca' Tutuklandı