Aydın'da Tky Ödülleri Sahiplerine Dağıtıldı - Son Dakika

Aydın'da Tky Ödülleri Sahiplerine Dağıtıldı

19.01.2012 18:40
Aydın'da Tky Ödülleri Sahiplerine Dağıtıldı, System.String[]

Aydın'da Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ödüllerini kazananlara, düzenlenen törenle ödüllerinin dağıtıldığı bildirildi.

Aydın'da Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ödüllerini kazananlara, düzenlenen törenle ödüllerinin dağıtıldığı bildirildi.

Aydın Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, 2011-2012 eğitim öğretim yılı TKY 3. Ödül ve Paylaşım Toplantısı'nın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi konferans salonunda yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, ekip ve kurum kategorilerinde 26 ekip ve 11 kurumun değerlendirildiği ifade edilerek, kurum kategorisinde İstiklal Anaokulu, ekip kategorisinde ise Avukat Cevat Aldemir İlköğretim Okulu'nun birinci geldiği kaydedildi.

Kategorilerinde dereceye giren ekip ve kurumlara, toplantının sonunda ödüllerinin dağıtıldığı bildirildi.

Yarışmada kategorilerinde birinci olan İstiklal Anaokulu ve Avukat Cevat Aldemir İlköğretim Okulu'nun Türkiye finallerinde Aydın'ı temsil edecekleri öğrenildi.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aydın'da Tky Ödülleri Sahiplerine Dağıtıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu