İkinci kuşak ünlülerden akla gelen isimler... - Son Dakika

İkinci kuşak ünlülerden akla gelen isimler...

26.10.2016 10:27

'Yak' adlı şarkısı ile adından sıkça söz ettiren Aydın Kurtoğlu'da babasının izinden gidiyor! İşte ikinci kuşak ünlülerden akla gelen isimler...


2-3 yıla Babamla Düet Yapmak İstiyorum.

Gelecekte babası Cengiz Kurtoğlu ile projeleri olduğunu belirten Aydın Kurtoğlu 'Bir 2- 3 yıl içinde babamla düet yapmayı istiyorum. Onun haberi yok daha. Ben ikna ederim. Onun hit bir klasiğini, güzel bir şarkısını, modern sanatla ortada buluşacak şekilde. Aydın Kurtoğlu, Cengiz Kurtoğlu tarzlarını ortada buluşturacaklar ve çok güzel bir eser çıkartacaklar ortaya. Özellikle bu sektöre girdiğim dönemde bana şunu söylemişti: Bak, bu işi yapıyorsan kendi ayakların üzerinde duracaksın. Benden sakın bir şey isteme. Kesinlikle hiçbir şeye müdahil olmam dedi. İyi ki de öyle demiş" dedi.

Babasının izinden gidenler sanatçılar ...

MEHME T ALİ ERBİL: Oyunculuk ve şov dünyasının önde gelen isimlerinden olan Mehmet Ali E r b i l , merhum sinema ve tiyatro oyuncusu Saadettin Erbil'in oğlu. Erbil de babasının izinden yürüdü.

KENAN DOĞULU: Bir dönemin en ünlü gitaristi olan Yurdaer Doğulu'nun oğlu Kenan Doğulu, ufak yaşlardan itibaren müziğe yöneldi, babasının izinden azimle yürüdü. İkinci kuşak Doğulu'nun şarkıları dillerde dolaşıyor.

TARDU FLORDUN: Evdeki Yabancı dizisinde herkesin kalbini kazandı. Şimdi ise 'Binbir Gece' dizisindeki 'Kerem' karakteriyle çok seviliyor. Tardu Flordun, tiyatronun unutulmaz oyuncusu Macit Flordun'un oğlu.

FADİK SEVİN ATASOY: Dudaktan Kalbe dizisinin güzel oyuncusu ünlü tiyatro oyuncusu Sönmez Atasoy'un kızı. Şu sıralar 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Halo' adlı karakteri canlandıran Sönmez Bey, kızı Fadik'i küçük yaşlardan itibaren oyunculuk için teşvik etmiş.

GÖKHAN ARSOY: Sinemamızın 'Altın Çocuk' unvanlı oyuncusu Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy da oyunculuğu seçti.

KEREM ALIŞIK: Yeşilçam'ın 'Turist Ömer'i Sadri Alışık ile 'Kamelyalı Kadın'ı Çopan İlhan'ın oğulları Kerem Alışık, hem iyi bir tiyatrocu hem de oyuncu oldu. Alışık tiyatroculuğa daha çok el attı.

ALİ VE EZO SUNAL: Komedi filmlerinin unutulmaz oyuncusu merhum Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal babası gibi oyuncu oldu. Sunal'ın kızı Ezo Sunal da, bu yıl diziyle oyunculuğa başladı.

BERGÜZAR KOREL: Türk Sineması'nın ünlü oyuncusu merhum Tanju Korel'in kızı olan Bergüzar Korel, 'Şehrazat' rolüyle çok seviliyor.

MURAT EVGİN: Pop Müziği'nin duayenlerinden Erol Evgin'in oğlu Murat Evgin, hayli başarılı işlere imza atarak babasının izinden yürüdüğünü ispatladı. Baba-oğul birlikte konser bile veriyor.

IRMAK ÜNAL: Ünlü sanatçı Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal, birçok film ve dizide rol aldı. 'Babam beni desteklemiyor' dese de performansı beğeniliyor.

İkinci kuşak ünlülerden akla gelen isimler...

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin İkinci kuşak ünlülerden akla gelen isimler... - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti