Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi - Son Dakika

Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi

22.04.2019 12:17

Üniversiteli öğrenciler hastane bahçesini yeşillendirdiAydın'ın Nazilli ilçesinde kız öğrenci yurdunda kalan öğrenciler, hazırladıkları proje kapsamında devlet hastanesi bahçesini biberiye ve gül fidanlarıyla süsledi.

Üniversiteli öğrenciler hastane bahçesini yeşillendirdi

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kız öğrenci yurdunda kalan öğrenciler, hazırladıkları proje kapsamında devlet hastanesi bahçesini biberiye ve gül fidanlarıyla süsledi.

İsabeyli Kız Yurdunda kalan üniversite öğrencileri, proje hazırladı. Nazilli Devlet Hastanesi'nin bahçesini, proje kapsamında 150 gül ve 25 biberiye fidanıyla yeşillendirdi. Öğrenciler fidanlara can suyu da vermeyi ihmal etmedi. İsabeyli Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Lütfiye Kuzumoğlu, öğrencileri tebrik etti. Hastane Başhekimi Opr. Dr. Şafak Çalışkan, projeyi oldukça olumlu bulduklarını kaydetti. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü 3. sınıf öğrencisi Sevdanur Mete, Kız yurdunda kalıyorum. Yurdumuzun sosyal sorumluluk projesi kapsamında Nazilli Devlet Hastanesi bahçesine fidan dikmeye geldik. Çok mutluyuz. Çünkü biz ölsek de hayatımız bitse de bu diktiğimiz fidanlar kalacak. Burada gül ve biberiye fidanları dikiyoruz. Hastane yönetimine de bizlere bu anlamlı fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyoruz dedi.

Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi
Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi
Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi
Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aydın Üniversiteli Öğrenciler Hastane Bahçesini Yeşillendirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 22 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 139 kişi vefat etti, 6017 yeni hasta tespit edildi Koronavirüs hastalarına yüksek dozda ilaç vererek öldüren doktorun kurbanlarından biri de Türk olabilir Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan günlük vaka sayısına ilişkin çarpıcı sözler 3 büyükler, Diego Costa'yı kadrosuna katmak için teklif yaptı Hatayspor maçında hatalı gol yiyen Gökhan Akkan gözyaşlarını tutamadı Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi İl Kongresi'nde salondakileri sessiz bulan Erdoğan'dan sitem: Eskiden salonlar sürekli olarak alkışlarla inlerdi 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçelemiş