Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü - Son Dakika

Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü

02.01.2012 13:35
Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü, System.String[]

Aydınlı, yeniden yapılanmasını yönetici transferleriyle sürdürüyor.

İK alanında önemli atılımlar yapan Aydınlı Grup'un İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna Erkut Yıldız atandı. Aydınlı Grup'un büyüyen ve gelişen yapılanma sürecinde Süreç Geliştirme Birimi de İK Direktörlüğü'ne dahil edildi. Erkut Yıldız; İnsan Kaynakları, Eğitim, Performans Yönetimi, Süreç Geliştirme ve Personel olmak üzere 5 ayrı birimin bağlı olduğu İK Direktörlüğü'nün başına getirildi.

Aydınlı Grup, Türkiye ve 4 ülkedeki ofislerinde 3 bine yakın personeli ile bulunduğu sektörün liderleri arasında yer alıyor. İK Direktörü Erkut Yıldız'ın liderliğinde 25 kişi Grup'un İK çalışmalarını yürütüyor.

2008'den bu yana Ülker'de Satın Alma Müdürü olarak görev yapan Erkut Yıldız, onun öncesinde de Eksim Holding Şirketler Grubu ve Performans Yönetim Danışmanlık bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olan Yıldız, evli ve iki çocuk babası.

Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı