Son Dakika Haberleri: Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü

Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü

8 yıl önce

Aydınlı, yeniden yapılanmasını yönetici transferleriyle sürdürüyor.

Aydınlı Grup'a yeni İK Direktörü, System.String[]

İK alanında önemli atılımlar yapan Aydınlı Grup'un İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna Erkut Yıldız atandı. Aydınlı Grup'un büyüyen ve gelişen yapılanma sürecinde Süreç Geliştirme Birimi de İK Direktörlüğü'ne dahil edildi. Erkut Yıldız; İnsan Kaynakları, Eğitim, Performans Yönetimi, Süreç Geliştirme ve Personel olmak üzere 5 ayrı birimin bağlı olduğu İK Direktörlüğü'nün başına getirildi.


Aydınlı Grup, Türkiye ve 4 ülkedeki ofislerinde 3 bine yakın personeli ile bulunduğu sektörün liderleri arasında yer alıyor. İK Direktörü Erkut Yıldız'ın liderliğinde 25 kişi Grup'un İK çalışmalarını yürütüyor.


2008'den bu yana Ülker'de Satın Alma Müdürü olarak görev yapan Erkut Yıldız, onun öncesinde de Eksim Holding Şirketler Grubu ve Performans Yönetim Danışmanlık bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olan Yıldız, evli ve iki çocuk babası.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 01:35 Kaynak: BültenlerMAK araştırma son anketi açıkladı: Meclis'te yer alan partilerin oy oranlarında büyük düşüş var
Eşini vahşice öldüren koca konuştu, duruşma salonu buz kesti: Kıyma makinesine atarak parçaladım Hobi olarak yaptıkları Hint horozu yetiştiriciliği, geçim kaynakları oldu