Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi - Son Dakika

Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi

12.01.2012 10:28
Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi, System.String[]

Küçük ve orta ölçekli işletmelere kefalet sağlayarak bu işletmelere bankalardan finansman desteği verilmesine mümkün kılan Kredi Garanti Fonu A.Ş.Aydın'da açılıyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere kefalet sağlayarak bu işletmelere bankalardan finansman desteği verilmesine mümkün kılan Kredi Garanti Fonu A.Ş. Aydın'da açılıyor. Aydın'a gelerek Ticaret Borsası tarafından tahsis edilen yeri inceleyen KGF Genel Müdürü Hikmet Kurnaz, Borsa'nın tahsis ettiği yeri beğendiklerini KGF'nin Aydın'da 23 Ocak günü hizmete açılacağını söyledi.

Kredi Garanti Fonu A.Ş.'nin Aydın'da açılması için Ticaret Borsası'nın tahsis ettiği yeri görmeye gelen KGF A.Ş.Genel Müdürü Hikmet Kurnaz'ı Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı Abdülkadir Yıldız, Bahri Erdel, Genel Sekreter Çimen Mutlu, Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel, Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Ali Parmaksız ile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ülgen ve üye Önder Özçöllü karşıladı.

Aydın Ticaret Borsası'nın 5. katında KGF A.Ş. Aydın Şubesi için ayrılan mekanı inceleyen Genel Müdür Hikmet Kurnaz, kuruma tahsis edilen yeri beğendiklerini ve Aydın'a da müdür olarak Şükrü Özden'i atadıklarını belirtti.

KGF A.Ş. Aydın Şubesi'nin 23 Ocak 2012 günü faaliyete başlayacak olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ve bu gelişmenin Aydın iş hayatına önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını belirten Aydın heyeti bu hizmetin Aydın'a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Aydın Ticaret Borsası'nda gerçekleştirilen toplantıda Kredi ve Garanti Fonu'nun öneminden söz eden Genel Müdür Hikmet Kurnaz, KGF'nin amacını "KGF küçük ve orta ölçekli işletmeler için sağladığı kefaletle bu işletmelere destek vermekte, yatırımlarının ve işletmelerinin finansmanında banka kredisi kullanmalarını mümkün hale getirmektedir. Özellikle yeni ve küçük işletmelerin banka kredisine ulaşması çok güçlü bir teminatı gerekli kılmaktadır. Öte yandan KOBİ'lerin uzun vadeli kredi kullanmalarında da bankaca talep edilen yüksek teminatlar önemli bir engel olarak ortaya çıkmaktadır. KGF, KOBİ'lere verdiği kefalet ve üstlendiği risk ile bu işletmelerin daha çok banka kredisi kullanabilmelerini sağlamakta, uzun vadeli ve uygun maliyetli kredilerden küçük işletmelerimizin de yararlanmasını mümkün hale getirmektedir" diyerek bu imkanlardan bundan sonra Aydın'daki işletmelerin de daha kolay faydalanacağını söyledi. - AYDIN

Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi
Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydınlı İşletmelere Kgf Müjdesi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 24 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 58 kişi vefat etti, 12 bin 381 yeni vaka tespit edildi 19:36 Son Dakika: Türkiye'de 24 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 58 kişi vefat etti, 12 bin 381 yeni vaka tespit edildi Almanya'dan Türkiye'ye passiflora meyvesi yetiştirmek için geldi! İlk hasadının kilosunu 75 liradan satıyor 19:23 Almanya'dan Türkiye'ye passiflora meyvesi yetiştirmek için geldi! İlk hasadının kilosunu 75 liradan satıyor Fedakar baba 3 çocuğunu kurtarmak için suya girip boğularak can verdi 19:12 Fedakar baba 3 çocuğunu kurtarmak için suya girip boğularak can verdi
Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı 19:08 Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu! 17:54 Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu!
'Hain' diyen taraftara, Ghezzal cephesinden gelen cevap sert oldu 17:44 'Hain' diyen taraftara, Ghezzal cephesinden gelen cevap sert oldu UNESCO'nun Ayasofya uyarısına Dışişleri'nden yanıt: Türkiye'nin mülkü ve titizlikle korunuyor 17:36 UNESCO'nun Ayasofya uyarısına Dışişleri'nden yanıt: Türkiye'nin mülkü ve titizlikle korunuyor
Advertisement