Aydoğan KMÜ Kütüphanesini Çok Beğendi - Son Dakika

Aydoğan KMÜ Kütüphanesini Çok Beğendi

06.01.2012 10:27
Aydoğan KMÜ Kütüphanesini Çok Beğendi, System.String[]

Şair Mustafa Aydoğan, "Geleceğin Yazarları Projesi" çerçevesinde geldiği Karaman'da KMÜ Kütüphanesini ziyaret etti.

KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karataş ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Karataş ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Aydoğan'a, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hıdır Metin kütüphane hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Ziyaretin ardından KMÜ Kütüphanesini çok beğendiğini söyleyen Mustafa Aydoğan sözlerine şöyle devam etti: "KMÜ'nün yeni bir üniversite olması noktasından baktığımızda kütüphanenin teknik anlamda düzeni ve kitap miktarı açısından oldukça iyi noktada olduğuna şahit oldum. Öğrencilere kitap akışını sistematik buldum. Yeni bir üniversite olmasına rağmen, çok iyi bir kütüphaneye sahip. Fiziki yapısını da çok estetik gördüm. Görsel olarak çok güzel. İçinizi rahatlatan, kitap okuma aşkınızı artıran bir düzeni olduğunu söylememiz gerekir."

KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karataş, kütüphane ziyareti ardından Mustafa Aydoğan'ı makamında kabul ederek, KMÜ izlenimlerine ilişkin görüş alış verişinde bulundu.

Aydoğan KMÜ Kütüphanesini Çok Beğendi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aydoğan KMÜ Kütüphanesini Çok Beğendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi