Ayhan Çarkın'ın Tutukluğa İtirazı Reddedildi - Son Dakika

Ayhan Çarkın'ın Tutukluğa İtirazı Reddedildi

02.01.2012 18:32
Ayhan Çarkın'ın Tutukluğa İtirazı Reddedildi, System.String[]

Faili meçhul cinayetlere ilişkin yapılan soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Ayhan Çarkın ve Ercan Ersoy'un itirazları reddedildi.

Faili meçhul cinayetlere ilişkin yapılan soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Ayhan Çarkın ve Ercan Ersoy'un itirazları reddedildi. İtirazı değerlendiren Ankara 12. Ağır Ceza Mahkemesi Nöbetçi Hakimliği, "kaçma ve delil karartma" olduğu gerekçesiyle başvuruyu yerinde görmedi. Daha önce soruşturma kapsamında tutuklanan 7 özel harekat polisi tahliye edilmişti. Soruşturmayı yürüten savcının tahliyelere yaptığı itiraz da reddedilmişti.

Ayhan Çarkın'ın Tutukluğa İtirazı Reddedildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Ayhan Çarkın'ın Tutukluğa İtirazı Reddedildi - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret