Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi - Son Dakika

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi

17.11.2019 17:30

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden sorumlu milli takımlar koordinatörü Oğuz Çetin'in babası Nihat Çetin son yolculuğuna uğurlandı.

Fenerbahçe efsanesi Oğuz Çetin'in babası Nihat Çetin son yolculuğuna uğurlandı. Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım cenazede bir araya geldi ve kısa süre sohbet etti.

Aykut Kocaman yıllarca beraber forma giydiği takım arkadaşı Oğuz Çetin'in hemen yanında saf tuttu. Rıdvan Dilmen ve Rüştü Reçber de cenazeye katılanlar arasındaydı. Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan da cenazeye katıldı.

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi
Emre Kılınç 50 bin TL için Florya'nın kapısından dönmüş

Son Dakika Spor Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)
  • Vatandaş: Ölen abimize Allah rahmet eylesin.... Ancak Federasyon da hep eski fenerliler, bu ne saçmalık, başka bir takım bu şekilde görevlendirmeler yapsa hepsi linç edilirdi BASIN tarafından. Yazıklar olsun Fenerasyona. Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır

Son Dakika

Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Hatay'daki yangında mahalleli, evleri yanmasın diye gözyaşlarıyla dua ettiler Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ermenistan ordusunun Berde'deki roketli saldırısında yaralanan siviller korku dolu anları anlattı Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar