Ayla Filmi İlk Defa TV Ekranlarında Seyirciyle Buluşacak. Filmin Oyuncuları Kimler? Film Nerede Çekildi? - Son Dakika

Ayla Filmi İlk Defa TV Ekranlarında Seyirciyle Buluşacak. Filmin Oyuncuları Kimler? Film Nerede Çekildi?

26.09.2018 09:47

Vizyona girdiği anda seyirciden büyük beğeni toplayan Ayla filmi ilk defa tv ekranlarına geliyor. Milyonları ağlatan filmin konusu ne? Film nerede çekildi? Oyuncuları kimler? Filmin fragmanı ve Ayla filmiyle ilgili tüm merak edilenler haberimizde..

27 Ekim 2017 'de çekilen Ayla filmi bugün FOX Tv'de saat 20.00'de ekranlara gelecek. Beyaz Perde de milyonlarca kişinin izlediği Ayla filmini izleyemeyenler heyecanla bugün filmin yayınlanmasını bekliyor. İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor, Kim Seol ve Kyung-Jin Lee'nin başrollerini paylaştığı filmde çok sayıda usta oyuncu yer alıyor. Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı olan film 1950'de yaşanmış gerçek bir hayat hikayesini anlatıyor.

AYLA FİLMİ KONUSU

1950 yılında Kore Savaşı'nda yaşanan dramatik sahneleri olan bir hikayeyi vizyona taşıyor. 1950'li yıllarda çıkan Kore savaşında yer alan Süleyman Astsubay (Çetin Tekindor) savaş meydanında koreli küçük bir kıza denk gelir. 5 yaşındaki Koreli kız çaresiz nereye gideceğini bilemez ve Astsubay, kızı yanına alarak ona Ayla ismini verir. Zamanla Ayla ve Astsubay baba - kız olurlar. 15 ay sonunda birliğin Türkiye'ye dönmesi gerektiği için Süleyman Astsubay küçük kızı orada bırakmak zorunda kalır. Ayla yetimhaneye verilir birbirlerine tekrar bir araya gelmek için söz verirler. Peki yıllar ikiliyi ayıracak mı? yoksa tekrar bir araya getirecek mi?

AYLA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

27 Ekim 2017'de vizyona giren Ayla filminin çekimleri Tarsus'ta yapılmıştır. Ayla filminin çekimlerinin bazı sahneleride Tarsus'ta bulunan tarihi binalarda gerçekleştirilmiştir.AYLA

FİLMİ OYUNCULARI

Damla Sönmez (Nuran)

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu güzel ve genç oyuncu 46. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu seçilmiştir. Güllerin Savaşı'nda Gülrü karakteriyle tanınmıştır.

Ali Atay (Ali)

2 Nisan 1976 Rize doğumlu başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Leyla ile Mecnun dizisinden Mecnun karakteriyle tanınmaktadır.

Çetin Tekindor (Süleyman Astsubay)

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor'un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.

İsmail Hacıoğlu (Genç Süleyman)

Taner Birsel (Mesut Binbaşı)

Altan Erkekli (Hüseyin)

Sinem Öztürk (Özge)

Murat Yıldırım (Mesut Üst.)

Mehmet Esen (Celal Albay)

Erkan Petekkaya (İskenderun Bin.)

Meral Çetinkaya (Nimet)

Burç Kümbetlioğlu (Celal)

Duygu Yetiş (İclal)

Caner Kurtaran (Sadık)

Ali Barkın (Muharrem)

Nilgün Kasapbaşoğlu (Ümmü Gülsüm)

Büşra Develi (Nimet 1950)

Koray Ergun (Halit)

Mine Teber (Nevsal)

Esra Dermancıoğlu (Sebahat)

Toygan Avanoğlu (Pusan Subayı)

İlber Gürtunca (İlhan)

Ayla Filmi İlk Defa TV Ekranlarında Seyirciyle Buluşacak. Filmin Oyuncuları Kimler? Film Nerede Çekildi?

Son Dakika Güncel Ayla Filmi İlk Defa TV Ekranlarında Seyirciyle Buluşacak. Filmin Oyuncuları Kimler? Film Nerede Çekildi? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar sular altında kaldı Depreme İzmir'de yakalanan Fatih Portakal, korku dolu anları anlattı Son Dakika! İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer: 20'ye yakın binada yıkım ihbarı aldık Son Dakika! İçişleri Bakanı Soylu'dan 6.6'lık İzmir depremiyle ilgili açıklama: 6 binanın yıkıldığı ihbarı geldi İzmir'de meydana gelen 6,6 şiddetindeki deprem büyük paniğe neden oldu İzmir'de 6.6 büyüklüğünde deprem! Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkım var Son Dakika: Yaşlı komşusuna şiddet uygulayan ünlü şarkıcı Halil Sezai tahliye edildi Son Dakika! Azerbaycan, aralarında bebek, çocuk ve kadınların olduğu 90 sivilin Ermenistan tarafından katledildiğini bildirdi