Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu - Son Dakika

Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu

05.01.2016 12:03
Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu, System.String[]

Jandarma, Ege sahillerinde 20 sığınmacının cesedini buldu. Kıyıya vuran cesetler arasından çocuklar da var.

Jandarma, Ege sahillerinde 20 sığınmacının cesedini buldu. Kıyıya vuran cesetler arasında üç çocuğun da bulunduğu kaydedildi.

Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'ne bağlı Altınova Mahallesi'ndeki Martı Sitesi sahiline şu ana kadar çoğu çocuk olan 13 kaçak göçmenin cansız bedeni vurdu. Ölü sayısının artmasından endişe edilirken bir facia haberi de İzmir'in Dikili İlçesi'nden geldi. Dikili'nin Kumburnu mevkiinde kıyıya cocuk ve kadınların da bulunduğu 7 mültecinin daha cansız bedeni vurdu.

CESETLERDEN 11'İ AYVALIK KIYISINA 10'U DİKİLİ KIYISINA VURDU

Cesetlerden 13'ü Ayvalık kıyılarında, 7'sinin de Dikili kıyılarında bulunduğu bildirildi. Sahil güvenlik yetkilisi üç tekne ve bir helikopterin hayatta kalan olup olmadığını araştırdığını söyledi.

Yine <a class='keyword-sd' href='/gocmen/' title='Göçmen'>Göçmen</a> Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu

DİKİLİ'DEN KALKAN BOT ALABORA OLMUŞTU

Bugün saat 05.00 sıralarında, İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Salihleraltı bölgesinden Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek için denize açılan 40 kaçağın içinde bulunduğu lastik bot, bir süre sonra fırtınadan dolayı alabora oldu.

Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu

MİDİLLİ AVRUPA'YA GİRİŞ KAPISI

Geçen yıl Yunanistan'a 500 binden fazla sığınmacının girdiği belirtiliyor. Türk kıyılarından 10 km kadar uzakta bulunan Midilli Adası, binlerce sığınmacı için Avrupa'ya giriş kapısı konumunda. Sığınmacıların çoğu Suriye'deki iç savaştan ve IŞİD teröristlerinin vahşetinden kaçıyor.

Ayvalık'ta Kaçak Göçmen Faciası! Sahilden Ceset Topladılar

Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu
Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yine Göçmen Faciası! Ege Sahilinde 20 Ceset Kıyıya Vurdu - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Böyle nikah töreni görülmedi! Gelin ve damat istedi, korona tedavisi gören belediye başkanı kırmadı 16:37 Böyle nikah töreni görülmedi! Gelin ve damat istedi, korona tedavisi gören belediye başkanı kırmadı Son Dakika: Selden etkilenen yerler afet bölgesi ilan ediliyor 16:24 Son Dakika: Selden etkilenen yerler afet bölgesi ilan ediliyor Oyuncu Emine Ün ve kız kardeşi Duygu'nun benzerliği sosyal medyada ilgi odağı oldu 15:53 Oyuncu Emine Ün ve kız kardeşi Duygu'nun benzerliği sosyal medyada ilgi odağı oldu
Beşiktaş'ın gizli kahramanı Sergen Yalçın'ın erkek kardeşi, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu 15:17 Beşiktaş'ın gizli kahramanı Sergen Yalçın'ın erkek kardeşi, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu Tunus'ta hükümet feshedildi, halk soluğu sokaklarda aldı! Darbeyi organize eden ülkeden gelen kutlama mesajları dikkat çekti 14:51 Tunus'ta hükümet feshedildi, halk soluğu sokaklarda aldı! Darbeyi organize eden ülkeden gelen kutlama mesajları dikkat çekti Kurbanlık koyunun peşinden giden tıp öğrencisi Onur Eker'in otopsi raporu çıktı: Vücudunda çok sayıda arı iğnesi var 14:36 Kurbanlık koyunun peşinden giden tıp öğrencisi Onur Eker'in otopsi raporu çıktı: Vücudunda çok sayıda arı iğnesi var
Rooney'in evlilik hayatı tehlikede! Cinsel partideki fotoğrafları dışarıya sızdırıldı 13:52 Rooney'in evlilik hayatı tehlikede! Cinsel partideki fotoğrafları dışarıya sızdırıldı 5 yaşındaki çocuğu istismar eden sapık yakalandı! Yakınları, görüntüleri emniyete veren aileyi tehdit etti 13:21 5 yaşındaki çocuğu istismar eden sapık yakalandı! Yakınları, görüntüleri emniyete veren aileyi tehdit etti
Advertisement