Son Dakika Haberleri: Aynı Mekanda 4 Eğlence

Aynı Mekanda 4 Eğlence

8 yıl önce

Hande Yener, Sinan Akçıl, Volkan Konak ve Kutsi; 31 Aralık gecesi Pendik The Green Park Otel'deydi.

Aynı Mekanda 4 Eğlence, System.String[]

SİNAN AKÇIL: YENİ YILDA BENİMLE ÇOK İŞİNİZ VAR!


Sabaha karşı 03.00'te sahneye çıkan Sinan Akçıl, yeni yıl için birçok projesinin olduğunu söyledi. "2012'de benimle çok işiniz var" diyen Akçıl, sözlerine şöyle devam etti: "Dünyaca ünlü iki isimle düet yapacağım. Mayıs ayında Balkan Müzik Ödülleri'nde sahneye çıkacağım. Bu yarışma benim için Eurovision'dan önemli. Eurovision'dan artık soğudum." Kuzey'in oğlu namıyla anılan Volkan Konak da, yılbaşı gecesi konuklarını eğlendirdi. 'Romantik şarkıların prensi' Kutsi de yılbaşı programını izleyenleri coşturdu.


2012'DE KRAL İSTİYORUM


Seksi bir kıyafetle sahneye çıkan Hande Yener, yeni yıldan yeni bir aşk istediğini belirterek, "Ben de bu yıl artık kral istiyorum. Gerçekten enerjisi yüksek biri olmalı. Umarım bu yıl aradığım aşkı bulurum. 2012'yi sevgi yılı ilan ediyorum" dedi. Sahne öncesi gazetecilerle konuşan Hande Yener; DJ'lik yapan oğlu Çağın Yener ve sevgilisiyle ilgili şunları söyledi: "İddia edildiği gibi oğlum sevgilisini değil kız onu dövüyor! Şaka bir yana aralarında tartışma çıkmış; Çağın onu tutmaya çalışmış."


Sabah : http://www.sabah.com.tr

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 06:03 Kaynak: Sabah.com.tr

YORUMLAR


Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu: Lisede sınıfta kalma geri geliyor