Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarına ait fotoğrafı, sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarına ait fotoğrafı, sosyal medyayı salladı

04.05.2021 15:28
Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarına ait fotoğrafı, sosyal medyayı salladı, System.String[]

Şarkıcı Aynur Aydın, sosyal medyada yeni başlayan 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına dahil olan isimlerden biri oldu. Daha önce bir konserinde çektirdiği kareyi paylaşan güzel şarkıcının pozunu gören takipçileri ise, "Hiç değişmemişsin" yorumlarında bulundu.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullandığı bilinen ve sık sık yaptığı paylaşımlarla gündem olan şarkıcı Aynur Aydın, bu kez de Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Sosyal medyada kısa sürede viral olan 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına dahil olan Aynur Aydın'ın yıllar önce çektirdiği fotoğrafa takipçilerinden yüzlerce beğeni ve yorum geldi.

"FAZLA SÖZE GEREK YOK"

Kişisel Twitter hesabı üzerinden, "Fazla söze gerek yok bence" notunu düşerek fotoğrafını paylaşan Aydın'a takipçilerinden, "Hangi fotoğraf 20 yaş", "Estetiksiz güzelsin" ve "Yıllar geçtikçe güzelleşmişsin" gibi yorumlar geldi.

Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarını görenler; 'Hangisi 20 yaş' demeden geçemedi

AYNUR AYDIN KİMDİR?

Aynur Aydın 15 Aralık 1985'te dünyaya geldi. Almanya'da Sürpriz isimli gruba katılıp müzikal tecrübeler edinen Aydın, 2011 yılında Türkiye'ye yerleşerek 12 Çeşit La La - 12 Ways to La La adında ilk solo albümü çıkardı. Başarılı geçen bu dönemden sonra 2016 yılında Günah Sevap, Bi Dakika gibi başarılı şarkılarının yer aldığı Emanet Beden isimli albümünü piyasaya sürdü.

Akıma dahil olan Aynur Aydın, 20'li yaşlarına ait fotoğrafını paylaştı, takipçileri aradaki değişimi anlayamadı
Akıma dahil olan Aynur Aydın, 20'li yaşlarına ait fotoğrafını paylaştı, takipçileri aradaki değişimi anlayamadı
Akıma dahil olan Aynur Aydın, 20'li yaşlarına ait fotoğrafını paylaştı, takipçileri aradaki değişimi anlayamadı
Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarına ait fotoğrafı, sosyal medyayı salladı

Son Dakika Magazin Aynur Aydın'ın 20'li yaşlarına ait fotoğrafı, sosyal medyayı salladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor 71 yaşındaki adam kıskançlık krizine girdi; eşini 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü 71 yaşındaki adam kıskançlık krizine girdi; eşini 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı
Advertisement