Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu! - Son Dakika

Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu!

31.01.2014 10:17
Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu!, System.String[]

Ayşe Kulin'in yeni kitabı "Hayal", 30 Ocak Perşembe günü, Remzi Kitabevi'nin Rumeli Caddesi mağazasında gerçekleştirilen bir kokteylle tanıtıldı.

4 Şubat gününden itibaren raflarda yer alacak olan ve Kulin'in anılarından meydana gelen kitabının tanıtım toplantısına Ahmet Ümit, Canan Tan, Mehmet Murat Somer, Işık Öğütçü, Kenan Kocatürk, Hayati Asılyazıcı, Sırma Köksal, Barboros Altuğ gibi yayın dünyasından tanınmış isimler katıldı.

Adı: Aylin, Sevdalinka, Füreya, Köprü, Nefes Nefese, Kardelenler, Gece Sesleri, Veda, Türkan, Gizli Anların Yolcusu, Bora'nın Kitabı, Dönüş gibi çok satan kitapların yazarı Kulin, ünlü işadamı Asil Nadir'den reklamcı Tunca Yönder'e; halkla ilişkiler alanının duayeni Betûl Mardin'den işadamı Rahmi Koç'a kadar pek çok tanınmış isimle ilgili anılarının yer aldığı kitabı hakkında şöyle konuştu:

"KİTABIM BU SEFER GÜLDÜRECEK"

"Hayal adlı kitabımda, 1978 yılında başlayan ve 1997'den itibaren sadece yazarlıkla süregelen çalışma hayatımın çoğu komik, bazısı da trajikomik olaylarını kaleme aldım. Kitabı yazarken, yayınlanacağı tarihin, gülümseme ihtiyacına bu kadar çok muhtaç olacağımız bir döneme rast geleceğini elbette bilmiyordum. Önceki kitaplarımın aksine bu sefer okurlarımı ağlatmayacağım, güldüreceğim. Anılarımın okuyanların dudaklarına birer tebessüm kondurabilmesi umuduyla, keyifli okumalar diliyorum."

Kulin'in okurlarıyla ilk buluşması ise 08 Şubat Cumartesi günü, Remzi Kanyon'da olacak. Ardından İstanbul, Ankara ve İzmir'de kitabını imzalamayı sürdürecek..

Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu!
Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Ayşe Kulin'in Hayali Gerçek Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı