Son Dakika Haberleri: Ayşenur Balcı, Kendisini Başka Biri Yapan Sevgilisinden Ayrıldı

Ayşenur Balcı, Kendisini Başka Biri Yapan Sevgilisinden Ayrıldı

6 gün önce

İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Ayşenur Balcı, hayatını tamamen değiştiren sevgilisi Umur Yiğit Vanlı ile yollarını ayırdı.

Show TV'nin bir dönem reyting rekorları kıran programı, 'Bu Tarz Benim' ile ünlenen  Ayşenur Balcı yeni bir aşka yelken açmıştı.  Balcı, ocak ayından beri oyuncu Umur Yiğit Vanlı ile birliktelik yaşıyordu.

YOLLARINI AYIRDILAR

Ancak çiftten kötü haber geldi.  Balcı ve Vanlı'nın ilişkilerini noktaladığı konuşuluyor. İkilinin 2 hafta önce yollarını ayırdığı söyleniyor.

"YÜREKLİ İNSAN SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Ayşenur  Balcı, Umur Yiğit Vanlı ile ilişkisini şu paylaşımıyla duyurmuştu: "Geçmişte yapmış olduğum bazı hatalarım oldu. Evet hayatımdaki birçok şey için pişmanım kısacası söylemek istediğim beni 'iyilik ve doğrulukla' bu yolda yalnız bırakmayan ve her zaman gücünü gölgesini hayatımda hissetmek istediğim... Hayatımdaki geçmiş gelecek şimdiki zamanda olmasını dilediğim tek insan senden, 'Allah razı olsun Allah seni başımızdan eksik etmesin' herkesin hayatında bazı yeni sayfalar, dönüm noktaları vardır benimki de sensin ey güzel kalpli yürekli insan seni çok seviyorum Umur Yiğit Vanlı. İyilik mutluluk ve doğrulukla kalın..."


Umur Yiğit Vanlı,  Beyaz Gelincik, Annem, Acı Aşk ve O Hayat Benim dizilerinde rol almıştı. Vanlı, şu sıralar Ateş Böceği adlı dizide boy gösteriyor.

Ayşenur  Balcı, verdiği cesur pozlarla adından söz ettiriyordu;


Seren Serengil'den Gülben Ergen'e Zehir Zemberek Sözler: Aldattığına Dair Belgeler Var Şeyma, Çalıntı Tasarım İddialarına Son Noktayı Koydu: Aynı Tasarımcıdan Satın Aldım
Magazin Dünyası Bu İddiayla Sallandı: Yıldız Tilbe İntihara Teşebbüs Etti Mesut Özil'in Güzeller Güzeli Sevgilisi Amine Gülşe, Acilen Ameliyata Alındı