Aytun Çıray çileden çıktı: Kapat telefonu hadsiz - Son Dakika

Aytun Çıray çileden çıktı: Kapat telefonu hadsiz

24.11.2021 09:35

CNN Türk'te Başak Şengül'ün moderatörlüğüyle ekranda yer alan Akıl Çemberi programında gergin anlar yaşandı. Canlı yayınlarda sakinliğiyle bilinen gazeteci Melik Yiğitel, İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray'a "Kapat telefonu hadsiz" diye sert çıktı.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Akıl Çemberi programı, gergin dakikalara sahne oldu. Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayrakçı, gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun da yer aldığı programa Aytun Çıray, telefonla katıldı.

ÇIRAY'IN İFADELERİ SİNİRLENDİRDİ

Çıray'ın canlı yayında konuklarına yönelik "Sizinle uğraşamam." ifadelerine, Melik Yiğitel çok sinirlendi. Çıray'ın konuştuğu esnada araya giren Yiğitel, "Aytun Bey, kapatın. Bu ne biçim cümle? Haddini bil, hadsiz!" dedi.

"SÖZÜNÜ GERİ ALACAK"

Moderatör Şengül'ün "Melik Bey sakin olalım, Aytun Bey cevap hakkını kullanmak istedi." sözlerine daha çok öfkelenen Yiğitel, "Sizinle uğraşamam cümlesini geri alacak. Kapat kardeşim! Çok ağır bir cümle bu. Ne demek sizinle uğraşamam. Sen kimsin?" diyerek tepki gösterdi.

Yaşanan bu olayın ardından Çıray yayından ayrılırken, Şengül yönetmeninden programa ara vermesini istedi.

YORUMLAR (3)
500
08 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 08 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 07 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 07 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 06 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 06 Ağustos 2022 Cnn Türk Yayın Akışı

Son Dakika Güncel Aytun Çıray çileden çıktı: Kapat telefonu hadsiz - Son Dakika


Advertisement