Ayvacık'ta 2b Toplantısı - Son Dakika

Ayvacık'ta 2b Toplantısı

07.09.2012 17:40
Ayvacık'ta 2b Toplantısı, System.String[]

Ayvacık'ta 2B arazilerini kullanan vatandaşlar için başvuruları artırma konulu toplantı yapıldı.

Ayvacık'ta 2B arazilerini kullanan vatandaşlar için başvuruları artırma konulu toplantı yapıldı.

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Özel Tahsis Dairesi Başkanı Necla Güven ve Şube Müdürü Nezihe Yakın, Ayvacık'a gelerek 2B arazilerinde incelemelerde bulundu.

Ayvacık Öğretmen Evi'ndeki toplantıda konuşan Milli Emlak Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Necla Güven, Ayvacık'ta 2B arazilerini kullanan vatandaşların arazilerini satın almak için yaptıkları başvuruların çok düşük olduğunu belirtti.

Vatandaşların arazilerini satın almak için 30 Ekim'e kadar başvuru yapması gerektiğini belirten Güven, "Yapılan incelemede, yapılan başvuruların çok düşük olduğunu gördük. Burada bulunan vatandaşlar ve muhtarlar durumu çevrelerine anlatsın" dedi.

Toplantıya katılan Ayvacık Mal Müdürü Hayrettin Şahin de yapılan başvurularla beraber arazileri kullanan vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlandığını kaydetti.

Muhabir: Mehmet Yavaş/ Burak Akay

Yayıncı: Doğan Sarıtaş - ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ayvacık'ta 2b Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti