Son Dakika Haberleri: Ayvacık'ta CHP'li Bayram, Mazbatasını Aldı

Ayvacık'ta CHP'li Bayram, Mazbatasını Aldı

3 ay önce

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinde, CHP'den Belediye Başkanı seçilen Mesut Bayram mazbatasını aldı.

Ayvacık'ta CHP'li Bayram, Mazbatasını Aldı, System.String[]
ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinde, CHP'den Belediye Başkanı seçilen Mesut Bayram mazbatasını aldı.

Ayvacık ilçesinde, 31 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Mesut Bayram CHP'den Belediye Başkanı seçildi. Başkan Mesut Bayram, Ayvacık Adliyesi'ne giderek İlçe Seçim Kurulu Hakim Süleyman Sezer Işıkdoğan'ın elinden mazbatasını aldı. Başkan Mesut Bayram ardından belediye meclis üyeleri ve partililerle, Ayvacık Atatürk Kültür Parkı'na Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Çelenk sunma töreninin ardından Ayvacık Belediyesi'ne geçen Başkan Mesut Bayram tebrikleri kabul ederek, "Bugün mazbatamızı alarak görevimize başladık. Buradan bir kez daha bu göreve bizi layık gören Ayvacık halkına teşekkür ediyorum. Bundan sonra belediyemizi hep birlikte yöneteceğiz. Ayvacık halkıyla hep birlikte çağdaş, şeffaf ve katılımcı belediyecilik örneği göstereceğimizin sözünü veriyorum. Hepiniz sağ olun, var olun" dedi.

- Çanakkale
Haber Yayın Tarihi : 05.04.2019 07:41 Kaynak: DHAHDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek Yaşlı çiftin yolda bulup jandarmaya teslim ettikleri çanta, hayatlarını kararttı TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!