Son Dakika Haberleri: Ayvalık Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Ayvalık Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

10 gün önce

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, 18 Eylül'de başlayacak yeni eğitim öğretim yılına ilçe olarak hazır olduklarını söyledi.

Ayvalık Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır, System.String[]
Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, 18  Eylül'de başlayacak yeni eğitim öğretim yılına ilçe olarak hazır olduklarını söyledi.

Bahadır, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni eğitim ve öğretim yılının  Türkiye geneli başta olmak üzere  Balıkesir ve  Ayvalık için hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

18  Eylül'de 51 okulda yaklaşık 10 bin 300 öğrenciyle sorunsuz bir şekilde yeni eğitim ve öğretim yılına başlayacaklarını aktaran Bahadır, "Bizde 3 aylık süreçte, eksikliklerimizi giderdik. Okullarımızdaki yenilikleri okul idarecilerimizle hazırladık. Tıpkı öğrencilerimiz gibi sabırsızlıkla eğitim ve öğretimin başlamasını bekliyoruz." diye konuştu.

Ayvalık'ta 760 civarında öğretmenle yeni eğitim ve öğretim yılına hazır olduklarını vurgulayan Bahadır, ilçenin son dönemde eğitim ve öğretimde sürekli pozitif ivme kazanlığını aktardı.

Bahadır, şunları söyledi:

"Gerek akademik başarılar gerekse sosyal ve kültürel faaliyetler olsun, yeni eğitim ve öğretim kurumlarının kazandırılması açısından son yıllarda  Ayvalık önemli yatırım ve destekler alan ilçelerimizden biridir. Öğrencilerinin sosyal ve kültürel yönden zenginleştirilmesiyle kendisini ifade edebilen, ne istediğini bilen öğrenciler yetişmesi noktasında fark oluştuğuna inanıyorum. Bizler de bu görevi devraldıktan sonra bu çizgiyi daha ileri taşımak adına gayret gösteriyoruz."

Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir?
Trump, Erdoğan'ı Öve Öve Bitiremedi: Benim Dostum Haline Geldi