Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı - Son Dakika

Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı

HAYDAR Aliyev Vakfı ve Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçiliği'nin verdiği davete Alman hükümet ve parlamento temsilcileri, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Elçi Müsteşarı Ufuk Gezer, Başkonsolos Mustafa Çelik, Berlin'deki yabancı diplomatik temsilciler olmak üzere çok sayıda.

Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı, System.String[]

HAYDAR Aliyev Vakfı ve Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçiliği'nin verdiği davete Alman hükümet ve parlamento temsilcileri, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Elçi Müsteşarı Ufuk Gezer, Başkonsolos Mustafa Çelik, Berlin'deki yabancı diplomatik temsilciler olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Azerbaycan Cumhuriyeti'nin tarihi üzerine bir serginin de açıldığı davette konuşan Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçisi Ramin Hasanov, Almanya ile Azerbaycan arasındaki 200 yıllık tarihi ilişkinin derinliğini vurguladı. Başkent Bakü'de Goethe Enstitüsü'nün açıldığına, Azerbaycan'dan öğrencilerin Almanya'da öğrenim gördüğüne işaret eden Büyükelçi Hasanov, iki ülke arasındaki ilişkilere verdikleri önemin altını çizdi.

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'li giyim devi Tailored Brands iflas erteleme başvurusunda bulundu İç çamaşır giymeden tenis oynayan Irina Moroziuk, sosyal medyaya damga vurdu Ali Koç, yeni teknik direktör ve futbolcu transferi için tarih verdi: 1-2 gün içinde bir dizi açıklamalarımız olacak 6 ocağa ateş düştü! Kahreden kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu Son Dakika: Erol Bulut, Aytemiz Alanyaspor'dan ayrıldı Hakkari'deki kaza Bakan Soylu'yu çok üzdü: O haberi duyunca başıma ağrı girdi Eski eşini sevgilisiyle görünce çılgına döndü! Etrafındaki herkese baltayla saldırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tedavisini üstlendiği küçük Taha'dan mesaj var: Ayasofya'da namaz kılmak istiyorum Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar Asırlık lezzet Tokat kebabı bayramda da yoğun ilgi gördü Doğuma koşan veterinere üçüz buzağı sürprizi Çete operasyonuna çatıdaki polis memurunun bayrak hassasiyeti damga vurdu Makyaj yaparak mayokinisiyle poz veren Derin Talu eleştiri yağmuruna tutuldu Bakan Koca bunu ilk kez söyledi: Son günlerdeki vakalarda yeni belirtiler var Heung-Min Son'dan dikkat çeken evlilik sözleri: Üst düzey futbol oynadığım sürece evlenmeyeceğim