Son Dakika Haberleri: Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı

Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı

3 ay önce

HAYDAR Aliyev Vakfı ve Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçiliği'nin verdiği davete Alman hükümet ve parlamento temsilcileri, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Elçi Müsteşarı Ufuk Gezer, Başkonsolos Mustafa Çelik, Berlin'deki yabancı diplomatik temsilciler olmak üzere çok sayıda.

Azerbaycan, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılını Kutladı, System.String[]
HAYDAR Aliyev Vakfı ve Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçiliği'nin verdiği davete Alman hükümet ve parlamento temsilcileri, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Elçi Müsteşarı Ufuk Gezer, Başkonsolos Mustafa Çelik, Berlin'deki yabancı diplomatik temsilciler olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Azerbaycan Cumhuriyeti'nin tarihi üzerine bir serginin de açıldığı davette konuşan Azerbaycan'ın Berlin Büyükelçisi Ramin Hasanov, Almanya ile Azerbaycan arasındaki 200 yıllık tarihi ilişkinin derinliğini vurguladı. Başkent Bakü'de Goethe Enstitüsü'nün açıldığına, Azerbaycan'dan öğrencilerin Almanya'da öğrenim gördüğüne işaret eden Büyükelçi Hasanov, iki ülke arasındaki ilişkilere verdikleri önemin altını çizdi.
Kaynak: Hürriyet
Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Genelevden Çıkan Yaşlı Adam, Birkaç Metre Yürüdükten Sonra Yere Düşüp Hayatını Kaybetti