Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü - Son Dakika

Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü

23.02.2021 17:41

Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile bir araya geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile bir araya geldi.

Bakan Çavuşoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, mevkidaşı Bayramov ile iş birliği imkanlarını ve Yukarı Karabağ'daki son gelişmeleri ele aldıklarını belirtti.

Çavuşoğlu paylaşımında, "Azat edilen toprakların imarı ve kalkınması için desteğimiz sürecek. Yakında kimlikle seyahati başlatacağız." ifadesini kullandı.

Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü
Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile görüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Selçuk'tan önemli normalleşme çağrısı: Okullarımızı ve çocuklarımızı düşünerek kontrollü davranalım Koronavirüs salgını, aşı üreticisi şirketlerin kasasını doldurdu Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Korona yayılıyor, kırmızı kategorideki illerin sayısı artıyor! İşte listedeki 26 kentimiz Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar Herkesin merak ettiği soru Cübbeli Ahmet'e soruldu: Kripto paralar caiz mi?