Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi - Son Dakika

Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi

30.09.2020 18:53

Azerbaycan ordusu, ülkenin topraklarını işgalden kurtarmak için başlattığı karşı saldırıda Ermenistan ordusunun taarruz taburunun sancağını ele geçirdi.

Azerbaycan ordusunun topraklarını işgalden kurtarmak için başlattığı karşı saldırıda Ermenistan ordusu kayıp vermeye devam ediyor.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bugün Ağdere (Madagiz) yönündeki çatışmada bozguna uğratılan Ermenistan Ordusunun 6. Dağ Alayına yardıma gelen 193. Taarruz Taburunun sancağı ve evrakları ele geçirildi." bilgisi verildi.

ERMENİSTAN ORDUSUNUN TANK, TOP VE FÜZE SİSTEMLERİNİ İMHA EDİLDİ

Öte yandan, Azerbaycan Savunma Bakanlığı'ndan yapılan başka bir açıklamada ise, "Bugün saat 17:30'a kadar cephenin farklı yönlerinde düşmanın 1 Uragan roketatar sistemi, 2 OSA hava savunma sistemi, 4 BM-21 Grad roketatarı, 1 piyade savaş aracı, 16 tankı, 4 D-20 obüs topu ve 2 kamyonu imha edildi" ifadelerine yer verildi.

Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi
Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Azerbaycan, Ermenistan ordusunun bir taburunun sancağını ele geçirdi - Son Dakika

YORUMLAR (7)
  • Gargi: Allah tüm insanları insanlığı korusun çok üzücü olaylar dışardan bastır aslanım yürü koçum demesi kolay!!!! allah hiç kimseye savaşla yaşanan ayrılık nasip etmesin Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu