Son Dakika Haberleri: Azeri Asıllı Kadın, Kaldığı Apart Dairesinde Ölü Bulundu

Azeri Asıllı Kadın, Kaldığı Apart Dairesinde Ölü Bulundu

8 ay önce

Denizli'de Azeri asıllı bir kadın kaldığı apart dairesinde ölü bulundu. Birlikte yaşadığı adam sorguya alınırken çevredekiler, aparttaki diğer kadınların da sık sık dövüldüğünü söyledi.

Azeri asıllı bir kadın Denizli'de kaldığı apart dairesinde ölü bulundu. Kadının dövülerek öldürüldüğü iddia edildi.

KAVGA SESLERİNE GELEN POLİS, KADINI EVDE BULDU

Uzun süredir apartta yaşadığı belirtilen Azeri asıllı Türkay İsayova isimli kadının sabah erken saatlerde dairesinden kavga sesleri geldiğini duyan çevre sakinleri durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri kadını kaldığı dairede hareketsiz görünce durumu 112 acil servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini tespit etti.

ÖLÜM SEBEBİ İÇİN OTOPSİ YAPILACAK

Türkay İsayova'nın öldüğünün belirlenmesinin ardından olay yerinde polis ve savcılık tarafından inceleme yapıldı. Kadının cansız bedeni incelemelerin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

BİRLİKTE YAŞADIĞI ADAM SORGUYA ALINDI

Olayın ardından polis aparttaki güvenlik kameralarını incelemeye alırken, İsayova'nın birlikte yaşadığı öne sürülen ve ismi henüz tespit edilemeyen bir şahıs ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

2 ÇOCUĞU OLAN KADININ DARP EDİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Kadının darp edildiği öne sürülürken, ölümünün de darbeler sonucu gerçekleştiği iddia edildi. Kadının kim ya da kimler tarafından dövüldüğü ise yapılacak tahkikat sonucu netlik kazanacak.

Isayova'nın biri 7 yaşlarında erkek diğeri ise henüz yaşına girmemiş bir kız çocuğu sahibi olduğu kaydedildi.

APARTTA KALAN DİĞER KADINLARIN DA DÖVÜLDÜĞÜ SÖYLENDİ

Öte yandan, apartın çevresinde yaşayan mahalle sakinleri ise İsayova isimli kadın ile birlikte apartta kalan diğer kadınların da zaman zaman dövüldüklerini ve apartta kavganın eksik olmadığını öne sürdü.

Yaşanan olayın ardından başlatılan soruşturmanın geniş kapsamlı devam ettiği bildirildi.


YORUMLAR


Hazal Kaya'dan Şaşırtan Sirke İtirafı! Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'dan Çok Konuşulacak Laiklik Açıklaması!