Son Dakika Haberleri: Eski Koca, Fuhuş Yapmak İstemeyen Karısını Çocuklarının Gözü Önünde 11. Kattan Atmaya Çalıştı

Eski Koca, Fuhuş Yapmak İstemeyen Karısını Çocuklarının Gözü Önünde 11. Kattan Atmaya Çalıştı

9 ay önce

Azerbaycanlı iş adamı, "Tekrar evlenelim" diye çağırdığı karısını eve getirdiği yabancı erkeklere pazarlamak istedi. Kadın direnince 2 çocuğunun gözü önünde saçlarından sürükleyerek 11'inci kattan atmaya çalıştı.

Azerbaycanlı iş adamı, "Tekrar evlenelim" diyerek Antalya'ya getirdiği eski karısına eşine fuhuş yaptırmak istedi, direnince iki çocuğunun gözü önünde saçlarından sürükleyerek 11'inci kattan atmaya çalıştı. Eski eşinin elinden kurtulan ve iki çocuğuyla ortada kalan kadına site sakinleri sahip çıktı.

ŞİDDET YÜZÜNDEN BOŞANDIĞI KOCASI, BARIŞMA TEKLİFİYLE KANDIRDI

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yaşayan ilkokul öğretmeni 30 yaşındaki Sevinç Kerimova, 5 yıl önce eşi reklam ajansı sahibi Elmir A.'dan (34) şiddet gördüğü için ayrıldı. Türkiye'de yaşayan Elmir A., bir ay önce "Her şey güzel çok olacak senin için. Çocuklarıma bakacağım, sizin başınızda duracağım" diyerek genç kadını 8 ve 6 yaşındaki 2 çocuğuyla birlikte Antalya'ya getirdi.

EVE GETİRDİĞİ ADAMLARLA FUHUŞA ZORLADI

Elmir A., Muratpaşa ilçesinde bir siteye yerleştirdiği eski eşine eve getirdiği adamlarla iddiaya göre fuhuş yaptırmak istedi. Kendini odaya kilitleyen Azeri kadın tecavüzden kurtuldu ama şiddet görmeye başladı.

DİRENEN KADINI 11. KATTAN ATMAYA ÇALIŞTI

Elmir A., fuhuş yapmak istemeyen genç kadını iki çocuğunun gözü önünde defalarca yumruklayıp, ardından saçlarından sürükleyerek 11'inci kattaki dairenin balkonundan atmaya çalıştı.

KONSOLOSLUK ÜLKESİNE GÖNDERMEYİNCE POLİSE SIĞINDI

Eski eşinin elinden kurtulup komşularına sığınan Kerimova, Azerbaycan'ın Antalya ve İstanbul Konsolosluğu'nu arayıp yaşadıklarını anlattı. Ülkesine dönmek için yardım isteyen kadın, "Bizim böyle bir hizmetimiz yok" cevabı üzerine polisi arayarak, karakola gidip eski eşinden şikayetçi oldu. Azeri kadına çağrılı koruma, Elmir A. hakkında da uzaklaştırma kararı verildi.

ADAMIN BAŞKA BİR KADINLA EVLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Uyguladığı şiddetin ardından kaçan Elmir A.'nın Türkiye'de Azeri vatandaşı başka bir kadınla evli olduğu ortaya çıktı. Hakkında soruşturma başlatılan Elmir A., bu kez telefonla eski eşinin ailesini arayıp Sevinç Kerimova'yı öldürmekle tehdit etti.

"ÇENEMİ VE DİŞİMİ KIRMIŞTI, 1 YIL HAPİS YATTI"

Vücudundaki morluklarla ve iki çocuğuyla ortada kalan Kerimova'ya ise komşuları sahip çıktı. Aralarında para toplayarak otobüs bileti alan site sakinleri, Azeri kadını ülkesine gönderdi.

Yaşadığı korku dolu günleri anlatan Sevinç Kerimova, "Eski eşimle şiddet uyguladığı için ayrılmıştık. Çenemi ve dişimi kırmıştı. Bu nedenle Azerbaycan'da bir yıl hapis cezası almıştı. Bir ay önce yanımıza gelerek 'Sizin başınızda duracağım. Çocuklarıma bakacağım. Her şey çok güzel olacak, eşyalarını sat Antalya'ya gidelim' dedi. Bir kadın mutlu olmayı, çocuklarının analı babalı büyümesini ister. İnandım geldim ama bir öğretmen olarak söylemeye utandığım şeylerle karşılaştım" dedi.

"FUHUŞ İÇİN EVE ADAM GETİRİNCE ÇOCUKLARIMLA ODAYA SAKLANDIK"

Eski eşinin ilk olarak yanında getirdiği 4 bin dolara el koyduğunu anlatan Sevinç Kerimova, "Bana 'Sen buraları bilmiyorsun, parayı bana ver bozdurup getireyim' dedi. Parayı verdim ama bir daha geri vermedi. Eve hiçbir şey almıyordu. İki gün sonra telefonda birisiyle konuştu. Bana 'Misafir gelecek. Onu iyi bir şekilde ağırla.

Güler yüzle karşıla' dedi. Akrabasıdır diye düşündüm. Eve tanımadığım bir adamı getirdi, kendisi gitti. Adam evde iç çamaşırıyla dolaşmaya başladı, bana tuhaf tuhaf bakmaya başlayınca çocuklarımı alıp kendimi odaya kilitledim" dedi.

KOMŞULARI YARDIM EDİP ÜLKESİNE GÖNDERDİ

Eski eşinin eve daha sonraki günlerde başka adamlar getirmeye başladığını ve bunun üzerine tartıştıklarını kaydeden Kerimova, "Kollarımdan tuttu yatağa fırlattı. Sonra üzerime çıkıp tüm gücüyle yumrukladı. Ayaklarıma tekmeler attı. Ardından saçımdan sürükleyerek balkona götürdü, beni aşağıya atmaya çalıştı. Bunların hepsi çocuklarımın gözü önünde oldu. Elinden kurtulup komşularıma sığındım. Polisi ve konsolosluğu aradım ama konsolosluk yardım etmedi. Beni ve ailemi hala telefonla tehdit etmeye devam ediyor" diye konuştu.


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu