Son Dakika Haberleri: Azeri İş Adamı İtimat İsmailov'u Öldüren Şüpheliler Yakalandı

Azeri İş Adamı İtimat İsmailov'u Öldüren Şüpheliler Yakalandı

3 ay önce

Azeri iş adamı İtimat İsmailov ofisinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. İsmailov'u öldürdüğü iddia edilen eski polis şefi ve beraberindeki şoförü yakalandı.

Azeri iş adamı İtimat İsmailov ofisinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. İsmailov'u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov ve beraberindeki şoförü yakalanarak, İstanbul Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

AZERİ İŞ ADAMINI ÖLDÜREN ZANLILAR YAKALANDI

Bakırköy Florya'da Azeri işadamı İtimat İsmailov kendi ofisinde başından ve kalbinden vurularak öldürüldü. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, olayın ardından geniş çaplı inceleme başlattı. İsmailov'u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov ve beraberinde bulunan şoförü Beşiktaş'ta bir mekanda saat 01: 00'da yakalandı.

TÜRKİYE'YE KAÇTI

Gözel Damirov'un Azerbaycan'da bir dönem İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunduğu ve daha sonra karıştığı bir olaydan sonra Türkiye'ye kaçtığı öğrenildi.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Gözel Damirov ve şoförü, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildiği sırada, gazetecilerin sorularını cevapsız bırakarak, polis ekipleri tarafından sorguya alındı.

ALACAK VERECEK MESELESİ

Gözel Damirov'un işadamı İtimat İsmailov'u aralarındaki bir alacak verecek nedeniyle vurduğu iddiaları araştırılıyor.

Gözel Damirov ve beraberinde ki şüphelinin sorguları sürüyor.

Azeri İş Adamı İstanbul'daki Ofisinde Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

İnfaz Edilen Azeri İş Adamı İtimat İsmailov Kimdir?


YORUMLAR


Eski Belediye Başkanı, Ayılardan 3 Dakika ile Kurtuldu Ünlü Anketçi, İstanbul İçin CHP'ye Şans Tanımadı: Yıldırım'ın Kazanma Olasılığı Çok Güçlü

Doğal Gaz Faturalarında Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası Başladı