Azeri sanatçıdan, Türkçe duygusal şarkı - Son Dakika

Azeri sanatçıdan, Türkçe duygusal şarkı

04.12.2019 14:21
Azeri sanatçıdan, Türkçe duygusal şarkı, System.String[]

Başarılı sanatçı Cavit Baba , ilk tekli çalışması İyi ki Doğdun Sevgilim şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.

Kınay Production etiketiyle yayınladığı duygusal şarkı '' İyi ki Doğdun Sevgilim '' şarkısıen çok dinlenen müzik listeleridneyükselişini devam ettirirken dinleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

Aşkı Anlatan Klip Yayında !

En çok dinlenen müzik listelerine giren '' İyi ki Doğdun Sevgilim '' şarkısını romantik klibiyle taçlandıran Cavit Baba , 15 milyonluk video klip platformu netd'de hızla yükselişini devam ettiriyor. İzmir'de çekilen şarkının klibi şarkıda anlatılan aşkı gözler önüne seriyor.

Her Dilden Şarkıların Olduğu AlbümMüjdesi!

İspanyolca , Latin Amerika tarzında şarkılarını seslendirirken aynı zamanda Türkçearabesk şarkıları da sesiyle süsleyen başarılı sanatçı, çok yakın zamanda yapacağı albümün müjdesini şimdiden verdi. Şimdiden albüm çalışmalarına başladığını ifade eden başarılı sanatçı, sevenlerine şimdiden farklı albümünün müjdesini verdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Azeri sanatçıdan, Türkçe duygusal şarkı - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti