Aziz Kocaoğlu Adliyede - Son Dakika

Aziz Kocaoğlu Adliyede

02.01.2012 14:12
Aziz Kocaoğlu Adliyede

Aziz Kocaoğlu'nun özel yetkili Cumhuriyet Savcısı'na verdiği ifadeye saat 12.15'de öğle yemeği arası verildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun özel yetkili Cumhuriyet Savcısı'na verdiği ifadaye saat 12.15'de öğle yemeği arası verildi.

Başkan Kocaoğlu Adliye binası içindeki Baro Başkanı Sema Pektaş'ın makam odasına gidip bir süre dinlendi. Daha sonra odadan çıkan Kocaoğlu, sorulara, 'Ne diyebilirim Bildiğiniz soruları soruyorlar' dedi.

Kocaoğlu daha sonra ifadeye devam için yeniden özel yetkili savcının odasına gitti. Öğleden sonraki ifadeye Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcıvekili Ali Haydar'ın da katıldığı öğrenildi. Kocaoğlu'na çoğunlukla müfettiş ve bilirkişi raporlarında yeralan bilgiler doğrultusunda 18 soru yöneltildiği belirtildi.

Aynı soruşturma kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanvekili Sırrı Aydoğan'ın da geçen cuma günü ifade verdiği ve serbest bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İzmir Ticaret Borsasında meclis toplantısı yapıldı İzmir Ticaret Borsasında meclis toplantısı yapıldı İzmir'de yaşayan Bulgaristan vatandaşları, ülkelerinde siyasi istikrar istiyor İzmir'de yaşayan Bulgaristan vatandaşları, ülkelerinde siyasi istikrar istiyor İZMİR'DE KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞINA 'GÜN BATIMI' OPERASYONUNDA 24 GÖZALTI İZMİR'DE KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞINA 'GÜN BATIMI' OPERASYONUNDA 24 GÖZALTI

Son Dakika Güncel Aziz Kocaoğlu Adliyede - Son Dakika


Advertisement