Son Dakika Haberleri: Aziz Yıldırım, Fikret Orman ile Aynı Kareye Girmeyi Reddetti

Aziz Yıldırım, Fikret Orman ile Aynı Kareye Girmeyi Reddetti

8 ay önce

Futbolun Zirvesi'ne katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in ricası olan Fikret Orman ile fotoğraf çektirmeyi reddetti.

Kulüpler Birliği Vakfı tarafından  İstanbul'da ikincisi düzenlenen  Futbol Zirvesi'ne katılan  Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşma sonrası kulüp başkanlarıyla sahnede bir araya geldi. Erdoğan futbol kulübü başkanlarıyla renkli görüntüler verdi.

İKİ BAŞKAN EL SIKIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kulüp başkanlarıyla sahnede yer aldığı sırada  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım ile  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yanına çağırdı. İki başkan Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.

Kulüp başkanlarıyla toplu fotoğraf çektiren Erdoğan'ın bu sırada  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım'la yaşadığı diyaloglar ile samimi görüntüler dikkat çekti.

Fotoğraf çekimi sırasında Yıldırım'ın koluna giren Erdoğan'ın başkanlarla bir süre sohbet ettiği görüldü.

Fotoğrafta,  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım,  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,  Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman, TFF Başkanı  Yıldırım Demirören ve İtalyan futbolcu  Christian Vieri de yer aldı.

YILDIRIM, DEMİRÖREN'İN İSTEĞİNİ REDDETTİ

Bu arada  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım ve  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Erdoğan'ın isteğiyle el sıkışıp kucaklaştı. TFF Başkanı  Yıldırım Demirören'in,  Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman'ı da çağırıp resim çektirmek isteği ise  Aziz Yıldırım'a takıldı. Yıldırım, Orman ile yan yana gelmedi ve aynı kareye girmedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsteğiyle Dursun Özbek'le Aziz Yıldırım Tokalaştı
Erdoğan, Dünyaca Ünlü Yıldız Marcel Desailly'e Penaltı Golü Attı
Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman Bir Süre Sohbet Etti
Erdoğan Müjdeyi Verdi: 19 Mayıs Stadı'nın Yerine Yeni Stat Yapacağız


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi