Son Dakika Haberleri: Aziz Yıldırım'la Kapışan Rus CEO ve Eşi, İstanbul'daki Final Four'a Gelmeyecek

Aziz Yıldırım'la Kapışan Rus CEO ve Eşi, İstanbul'daki Final Four'a Gelmeyecek

10 gün önce

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la tartışan Rus CEO Dmitry Konov ve eşi, İstanbul'da düzenlenen Final-Four'a katılmayacak.

Geçen sezon CSKA  Moskova ile  Fenerbahçe arasında oynanan Euroleague final maçında Sarı-lacivertli oyuncu Kalinic'e saha içine girerek fiziki müdahelede bulunan Dmitry Konov ve eşi Katerina Konks'dan  İstanbul'da yapılacak olan Euroleague Final - Four için sürpriz karar...

Sansasyonel çift,  İstanbul'daki Final-Four'a gelmeme kararı aldı.

NELER YAŞANMIŞTI?

CSKA  Moskova -Fenerbahçe takımları arasında oynanan THY Euroleague final maçında Kalinic'i iterek gündeme bomba gibi oturan Rus çift maça damga vurmuştu.

Kaliniç'e fiziki müdahalede bulunan CSKA  Moskova tişörtlü taraftarın Rus petrokimya devi Sibur'un CEO'su olduğu ortaya çıkmıştı.

Moskova borsasındaki değeri 12.5 milyar dolar olan Sibur Holding dünya üzerinde 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve 28 binden fazla çalışanı var. Fanatik basketbol tutkunu çift, CSKA'nın en önemli VIP taraftarı olarak kabul ediliyor.

(Hurriyet)

+18 Görüntülü Şantaj Davası: Grup İlişkiye Zorlamışlar İşte Erdoğan'ın Genel Başkan Yardımcıları Listesine Yeni Girenler ve Giremeyenler
Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Edince Havaya Uçtular!

1