Aziziyeli Öğrenciler Kayakta da Başarılı - Son Dakika

Aziziyeli Öğrenciler Kayakta da Başarılı

05.01.2012 14:32
Aziziyeli Öğrenciler Kayakta da Başarılı, System.String[]

Özel Aziziye Eğitim Kurumları öğrencileri, Erzurum'da düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Kayak İl Birinciliği yarışmalarında madalyaları topladı.

Özel Aziziye Eğitim Kurumları öğrencileri, Erzurum'da düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Kayak İl Birinciliği yarışmalarında madalyaları topladı.

Aziziye Koleji, bilim olimpiyatlarının yanı sıra sportif müsabakalardaki başarısıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Kayak İl Birinciliği yarışmalarına Aziziye Eğitim Kurumları öğrencileri damga vurdu. Özel Aziziye İlköğretim Okulu öğrencilerinden Enes Limon yıldızlar büyük slalom ve slalomda, Aziziye Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mert Tüncü gençler slalomda, Edanur Efendioğlu gençler slalom ve büyük slalomda altın madalya kazandı. Elanur Yalçınkaya gençler slalom ve büyük slalomda gümüş madalya aldı. Yine Aziziye Koleji öğrencilerinden Zeki Efendioğlu ise gençler slalom ve büyük slalom'da bronz madalya elde etti.

Öğrencilerin başarılarıyla ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Mustafa Gürhan, "Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Kayak ve buz sporları bölgemiz için çok önemli spor alanları. Öğrencilerimizin okulumuzun adını il genelinde duyurdukları gibi, ilimizin ve ülkemizin de adını duyuracak başarılara imza atacaklarına inancım tamdır. Bölgemiz bu açıdan çok geniş imkanlara sahip. Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ediyor ve başta antrenörleri olmak üzere bu başarıda emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Öğrenciler adına konuşan Enes Limon ise hedeflerinin Türkiye ve dünya şampiyonu olmak olduğunu belirterek, "İl kayak şampiyonasında derece yaptık. Hedefimiz ulusal ve uluslararası yarışmalara katılarak Erzurum'u ve Aziziye Eğitim Kurumlarını başarı ile temsil etmek." diye konuştu.

Aziziyeli Öğrenciler Kayakta da Başarılı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Aziziyeli Öğrenciler Kayakta da Başarılı - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici