Son Dakika Haberleri: Azuree 46, Cannes Boat Show'da

Azuree 46, Cannes Boat Show'da

6 yıl önce

Sırena Marine'in kendi tasarım ve mühendislik ekiplerinin, uluslararası ekiplerle birlikte geliştirdiği Azuree yelkenli tekne serisinin son modeli Azuree 46, ilk kez, Cannes Boat Show'da gösterilecek.

Azuree 46, Cannes Boat Show'da, System.String[]
Sırena Marine'in kendi tasarım ve mühendislik ekiplerinin, uluslararası ekiplerle birlikte geliştirdiği Azuree yelkenli tekne serisinin son modeli Azuree 46, ilk kez, Cannes Boat Show'da gösterilecek.

Dünyanın önde gelen tasarımcılarından Rob Humphreys tarafından tasarlanan, üretimi ve iç tasarımı Bursa, Orhangazi'deki Sirena Marine fabrikasında gerçekleştirilen Azuree 46, Azuree serisinin amiral gemisi niteliğini taşıyor. 10 - 15 Eylül 2013'de Cannes Boat Show'da gösterilecek olan Azuree 46, dünya klasmanında performans sergiliyor. Hafifliği, yüksek ballast oranı, yüksek baş yüksekliği ve güçlü yelken alanıyla öne çıkan Azuree 46, şık ve üst düzey konfor sunan iç tasarımı, doğal ahşap mobilyalarıyla da dikkat çekiyor.

Hedeflerinin Türk mühendisliği ve üretim kalitesini dünyaya kanıtlamak olduğunu belirten Sirena Marine CEO'su İpek Kıraç, "Yerli üretim kalitemizi, uluslararası tasarım yıldızlarıyla bir araya getirdik. Çıktığımız yol kolay değil ama ekibimizin kararlılığı ve yoğun emeğiyle elde ettiğimiz gelişmeler, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Azuree 46'nın Cannes Boat Show'da uluslararası sulardaki Dünya Prömiyeri öncelikli olarak Türkiye'nin başarısıdır. Ülkemizden gelecek her türlü ilgi ve destek ben ve ekibim için çok değerli" diye konuştu.

Azuree 46, 15 Eylül'de Cannes Boat Show ziyarete kapandıktan sonra,

2-6 Ekim 2013'te 53. International Genoa Boat Show'da yerini almak üzere İtalya'ya yelken açacak.

TT - İstanbulKomşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı Türkiye'nin Gündemine Oturan Taksici Hakkında Karar Verildi