Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Baba, Bebeğini Taciz Eden Kişiyi Dövdü - Son Dakika

Baba, Bebeğini Taciz Eden Kişiyi Dövdü

Adana'da bir baba, alışveriş için gittiği bakkal dükkanında 14 aylık bebeğini taciz ettiğini öne sürdüğü kişiyi dövdü. Olay, güvenlik kamerasına yansıdı ve sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis inceleme başlattı.

26.09.2023 - 14:58,

ADANA'da alışveriş için bakkal dükkanına giden baba, 14 aylık bebeğini taciz ettiğini öne sürdüğü kişiyi dövdü. Çevredekiler araya girerken, olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gün öğle saatlerinde Yüreğir ilçesindeki bir bakkal dükkanında meydana geldi. Bir kişi 14 aylık bebeğiyle alışveriş yapmak için bakkal dükkanına girdi. Bu sırada dükkana gelen yaşlı adam, bebeğin vücuduna dokundu. Bu duruma tepki gösteren baba, bebeğini taciz ettiğini öne sürerek adama tokat attı. Dükkan sahibi araya girip, adamı dışarı çıkardı. Baba, dükkandan aldığı sopa benzeri bir cisimle yaşlı adamın arkasından gitti. Olay, çevredekilerin müdahalesiyle büyümeden sonlandı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis olayla ilgili inceleme başlattı.

KARŞILIKLI ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Adana'da alışveriş için gittiği bakkal dükkanında 14 aylık bebeğini taciz ettiğini öne sürdüğü Yaşar Ü.'yü döven Samet K., şikayetçi oldu. Yaşar Ü. de suçlamayı reddedip, darbedildiği gerekçesiyle Samet K. hakkında şikayette bulundu.

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Baba, Bebeğini Taciz Eden Kişiyi Dövdü - Son Dakika


Advertisement